Архиєпископ Генуї посвятить народ України під покров Матері Божої Захисниці Генуезької

За повідомленням дієцезального бюро «Мігрантес» та української церковної громади храму святого Стефана у Генуї (Італія), у четвер 6 березня 2014 р. в цьому храмі буде відслужений Молебень до Пресвятої Богородиці за мир в Україні. Його очолить архиєпископ Генуї, кардинал Анджело Баняско, Президент Італійської Єпископської Конференції, який особисто висловив бажання провести це богослуження.

Як наголосив о. Віталій Тарасенко, капелан громади УГКЦ у Генуї, кардинал Баняско буде молитися разом з українською громадою за мир та спокій в Україні і за щасливе майбутнє. Він посвятить український народ під Покров Матері Божої Захисниці, до якої генуезьці мають особливу набожність. Він підкреслив, що в ці дні, коли очі Європи та усього світу звернені в бік України та Росії, Італія й місто Генуя не залишаються байдужими. Генуезьці згуртовуються наколо української громади, щоб спільним голосом закликати до миру.

Монсеньйор Джіакомо Мартіні, що очолює відділ «Міґрантес» у Генуї, сказав: «Дуже важливо, щоб наші брати-українці відчули нашу присутність і близькість, адже вони дуже стурбовані у цей час соціальної невпевненості в своїй країні, зокрема ті, що далеко від дому, переживають почуття безпомічності, бо не можуть конкретно допомогти своїм рідним.

Як читаємо у прес-релізі, в Генуї також проживає мати Василя, 21-річного юнака з Луцька, героя Небесної сотні, який 20 лютого трагічно загинув на Майдані. «Я бажаю вам добра, я люблю вас і усім пробачаю», – такими були його останні слова.

Молебен буде відправлятись італійською мовою, щоб дати можливість мешканцям міста взяти участь у цьому богослужінні.

Радіо Ватикану

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.