9 листопада Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Володимир очолив подячну Архиєрейську Літургію з нагоди свого 55-річчя

Із ним співслужили: Єпископ-помічник Йосафат (Мощич), отці-протопресвітери, ректор Івано-Франківської духовної семінарії митр. прот. Олег Каськів та ректор Богословського університету прот. Олександр Левицький, інші священики архиєпархії та Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ. Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

«Мужність, терпеливість і відвага – характерні риси нашого духовного батька – Митрополита Володимира…» – привітав архиєрея-ювіляра владика Йосафат.

Зачитали лист-привітання владиці Володимиру від Папського нунція Архиєпископа Томаса Едварда Галліксона: «Щиро бажаю, щоб Господь і надалі допомагав Вам у цій посвяті та дарував усі ласки, необхідні для здійснення повіреної Вам місії. Нехай благодать Господа нашого Ісуса Христа, і любов Бога-Отця, і причастя Святого Духа перебуває з Вами на многії і благії літа!»

Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь також привітав ювіляра: «Ми щиро молимо всемилостивого Господа, щоб за посередництвом Пресвятої Богородиці в чудотворній Зарваницькій іконі, яка для нашого краю є надійною Покровителькою і Заступницею, Він щедро благословив Вас та Вашу архиєпархію і митрополію на многії літа!»

Урядовою телеграмою привітав Митрополита і віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич. На Літургії також молилися і представники обласної та міської влади, вірні, зокрема свідки підпільної УГКЦ, які цього дня прийшли скласти архиєреєві свої слова подяки та привітань.

фоторепортаж

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.