7 квітня – День подяки за дар життя

Українська Греко-Католицька Церква (відповідно до прийнятої Синодом єпископів Програми протидії абортам в Україні) відзначає 7 квітня День подяки за дар життя.

Вже восьмий рік ЛОГО Товариство «Рух за життя» разом з іншими спільнотами та організаціями  проводить у ці дні молитовно-просвітницьку акцію в медичних закладах Львівщини. Спільноти разом із священиком або семінаристами приходять на молитву в медичні заклади (гінекологічні відділення, пологові будинки, жіночі консультації і т. д.), співають акафіст, молебень або ж відмовляють вервицю до Богородиці. Моляться за збереження життя зачатих дітей, яким загрожує знищення, а також за лікарів, щоб Бог благословив  їх для служіння життю та здоров’ю людей.

7 квітня у багатьох храмах вірні отримують благословення для Духовного всиновлення зачатої дитини (мета Духовного всиновлення –  вимолити у Бога захисту від загрози знищення для однієї зачатої дитини, а також прохання за її здоров’я, народження та праведне життя).

ЛОГО Товариство «Рух за життя» запрошує всіх людей доброї волі до активної участі у відзначенні Дня подяки за дар життя, до щирої молитви і праці на захист життя зачатих дітей:  “Просімо милості у Бога, щоб преобразив людські серця, наповнив наш світ миром та любов’ю. Будьмо вдячні!”

Роздаткові матеріали ЛОГО «Товариство рух за життя» можна отримати в приміщенні Інституту родини та подружнього життя УКУ (Тел.: 240-94-98). Тут також можна зробити копії фільмів: про розвиток дитини, про наслідки абортів та ін…

Корисна інформація в інтернеті:

http://www.family-institute.org.ua/rux-za-zhittja.html – Інститут родини та подружнього життя УКУ, рух «За життя»,

http://www.dignity.org.ua/home – «За гідність людини» – Всеукраїнський благодійний фонд,

http://www.noabort.te.ua/ –   ГО РухЗа життя, м. Тернопіль,

http://ruh-za-zhyttia.org.ua/ рухЗа життя!” м. Рівне.

Додаток до єктенії «усильного благання»

Отче Предвічний, дякуємо Тобі за дар життя, який ми отримали з Твоєї любові. Просимо Тебе, допоможи нам його не змарнувати, але гідно цей дар прийняти, скерувати на службу Тобі і ближнім, і нам на спасіння, вислухай нас і помилуй.

Господи, дякуємо тобі за наших батьків, які прийняли Твою святу волю і подарували нам життя. Благаємо Тебе, заопікуйся ними і нагороди їх вічним щастям у Небі, вислухай нас і помилуй.

Ще молимось за всіх дітей, які перебувають у лоні матерів. Благослови їх разом з батьками Своїми щедротами. Особливо просимо захисти дітей, яким загрожує знищення. Подай батькам любов і відвагу прийняти Твій дар, бо Ти Сам дарував їм життя. Просимо Тебе, вислухай і помилуй.

Молитва – Благословення вагітних жінок після Літургії

Господи Боже наш, Сотворителю всілякого життя! Ти з допомогою Святого Духа підготував преславну Діву Марію на гідне помешкання для свого Сина. Ти наповнив Святим Духом Івана Хрестителя і наказав йому радіти в лоні матері його. Поглянь на цих жінок, які просять Твого Благословення для себе і своїх дітей. Наповни їх глибокою радістю, бо на їхніх очах звершується чудо початку нового життя. Прийми гаряче прагнення тих, хто покірно Тебе благає зберегти їхнє потомство, яке Ти покликав до існування. Нехай з Твоєю допомогою їхні діти щасливо побачить світло дня й сподобляться Благодаті Святого Хрещення. Нехай вони завжди вірно служать Тобі й досягнуть вічного життя на Небі. Амінь.

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.