Науковому журналу «Українознавець» – 10 років (2005-2015)

Цьогоріч науковий журнал “Українознавець” святкує 10-ліття. З цієї нагоди 25 квітня 2015 року  в приміщенні Львівської наукової бібліотеки відбулась Міжнародна наукова конференція.

Вів конференцію  засновник та головний редактор наукового журналу «Українознавець» – доктор історичних наук, професор, академік АНВШ України Віктор Святославович Ідзьо. У святкуванні 10-ліття наукового журналу «Українознавець» (2005-2015рр.), взяли участь члени редакційної ради та редколегії, відомі вчені, гості з України – Києва, Львова, Івано-Франківська, Рівного, Тернополя, а також гості з Італії, Німеччини, Польщі та Росії.

На адресу святкування ювілею «Українознавця» прийшли привітання від наукових журналів “Мандрівець”, “Галичина”, “Трипільська Цивілізація”, “Український Історичний Журнал”, “Українознавство” та інших, а також від Львівської міської влади, Комісії з освіти і науки при Львівській державній адміністрації України.

Ректор Університету «Львівський Ставропігіон» професор Я. М. Кміт вручив головному редактору, доктору історичних наук, академіку В.С. Ідзьо, а також редакційній раді та редколегії наукового журналу «Українознавець»   грамоту-подяку з нагоди 10-ти ліття журналу «Українознавець» з побажанням подальшої наукової праці.

Запрошуємо ознайомитись із змістом наукового журналу “Українознавець” за 10 років:

UKRAINOZNAVEZ 2005-2015. Interneti.- lVIV, 2015 rik

 

 

Опубліковано у Культурне життя | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.