На свято Покрови Пресвятої Богородиці «Рух за життя» проводить молитовно-просвітницьку акцію, спрямовану на захист життя ненароджених дітей

Вже традиційно, 14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, Львівська обласна громадська організація Товариство «Рух за життя» проводить молитовно-просвітницькі акції, спрямовані на захист життя ненароджених дітей. Бо ж день Святої Покрови є в Україні національним святом: адже саме Пресвята Богородиця покривала й захищала наш народ протягом усіх лихоліть.

Свята Покрова є покровителькою українського війська: своєю опікункою вважали Її запорізькі козаки та Українська Повстанська Армія. Тому належиться нам просити Її, щоби вона захистила найбеззахисніших українських громадян, які ніяк не захищені законодавством: зачатих, але ще не народжених дітей, яких знищують у гінекологічних клініках шляхом аборту. Будемо просити Її, щоби Вона – Покровителька українського війська – захистила цих жертв найбезжаліснішої та найкривавішої війни усіх часів, яка ведеться не зброєю, а неморальними законами й абортивним причандаллям.

Молімося й працюймо, щоби в Україні право на життя було законодавчо захищеним від моменту зачаття і до природної смерті. Звертаймося до Президента і уряду України, пропонуймо зміни до Конституції, які б захистили людське життя на його найбільше уразливих стадіях, а особливо під час його розвитку в лоні матері.

Тому й наша сьогоднішня Свята Літургія присвячена захистові «малыхъ сихъ» – найнезахищеніших українських громадян. Захистімо тих, хто найбільше потребує нашого захисту, бо «що ви зробили одному з Моїх братів найменших – ви Мені зробили» (Мт 25, 40).

Сьогодні, о 15.00 біля пам’ятника Митрополитові Андреєві Шептицькому на Площі Святого Юра у Львові молитимуться за ще ненароджених дітей. Просимо усіх людей доброї волі, а особливо християнські громадські та молодіжні організації взяти участь у цій молитві. Задумаймося над цінністю та гідністю кожної людської особи від моменту зачаття й молімося за її пошанування.

Повідомив Петро Гусак

Опубліковано у Культурне життя | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.