Львівський Карітас розповсюджує гуманітарну допомогу з Канади – інвалідні візки

«Карітас-Львів УГКЦ» отримав з Канади гуманітарну допомогу – 280 інвалідних візочків різних розмірів. До цієї гуманітарної акції долучились Лицарі Колумба  і канадський фонд для інвалідних колясок (“CWF”).

27 травня 15 інвалідних візків урочисто передали Львівському геріатричному пансіонатові. З побутом та потребами людей у геріатричному пансіонаті ознайомились  єпарх Нью-Вестмінстерський (Канада) преосвященний владика  Кен Новаківський, виконавчий директор “CWF” Крістіана Флесснер, директор «Карітас-Львів УГКЦ» о. Андрій Сенейко, голова комісії у справах мирян УГКЦ о. Василь Білаш, представники Лицарів Колумба. Сьогодні тут перебуває 338 осіб, в основному, це інваліди І і ІІ груп, а також ІІІ групи, якщо це особи похилого віку. Заступник директора п. Анна Котик розповіла про трагічну історію подружжя Полякових,  інвалідів-переселенців з Донеччини, які спочатку виїхали в Москву, а потім вернулись в Україну і знайшли прихисток у Львові. Подружжя теж отримало інвалідний візок.

Потім делегація відвідала Військово-медичний клінічний центр Західного регіону, де перебувають на реабілітації учасники АТО. Сюди передали два візки. Реабілітолог Леся Каландяк зазначила, що є потреба у активних інвалідних візках, які добирають індивідуально, вони мають додаткові функції, сприяють реабілітації і покращують функціональні можливості осіб.

Решту інвалідних візків «Карітас-Львів УГКЦ» розвозитиме тим, хто потребує, у Львові та області. Також інвалідні візки будуть передані у Карітаси Тернополя (50 штук), Івано-Франківська (50 штук), Стрия (30 штук), Бродів (35 штук), Коломиї (25 штук).

Лицарі Колумба і канадський фонд для інвалідних візків і надалі готові допомагати Україні. Восени очікується наступна партія візочків, приблизно 250 штук.

Додамо, що з 2003 року Лицарі Колумба спонсорували доставку десятків тисяч інвалідних колясок для людей, які потребують, по всьому світу.

Канадський фонд для інвалідних колясок теж безкоштовно поставляє нові інвалідні візки по всьому світу для осіб з обмеженими фізичними можливостями, які не мають можливості придбати інвалідну коляску. Фонд також інформує громадськість про потреби осіб з обмеженими фізичними можливостями, повертає людям незалежність, гідність і надію завдяки збільшенню їх мобільності. Загалом Фонд поставив у 41 країну світу понад 36 тисяч візочків. Зокрема, в Україну – 560.

http://caritas-lviv.org/

Опубліковано у Культурне життя | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.