КАРІТАС УКРАЇНИ запрошує до співпраці волонтерів!

Виконання великих обсягів соціально спрямованої роботи як в Україні, так і у різних куточках світу стає можливим завдяки самовідданій роботі волонтерів.

Місію Карітасу України також неможливо ефективно реалізувати без участі волонтерів, чий внесок у повсякденну роботу проектів заслуговує на найвищу оцінку.

Запрошуємо до служіння потребуючим людям усіх бажаючих. Незалежно від Вашого віку, статі, соціального статусу, етнічної приналежності і віросповідання – запрошуємо до волонтерства!

Ви самі оберете ділянку і обсяг роботи, які будуть для Вас цікавими – організаційна діяльність чи допомога у щоденній роботі працівників Карітасу, допомога в роботі з дітьми і молоддю з кризових сімей, людьми похилого віку, паліативними хворими, ув’язненими, людьми з особливими потребами, безпритульними, тощо.

Окрім допомоги в роботі Карітасу України, волонтери також проходять тематичне навчання, беруть участь в міжнародних літніх волонтерських таборах, молодіжних обмінах, міжнародних конференціях, стажуванні, навчальних семінарах.

Волонтерство в Карітасі України – спосіб допомогти і захистити потребуючих, одиноких і зневірених людей.
Волонтерство в Карітасі України – цінний досвід, самореалізація,
набуття особливих контактів і знайомств.
Волонтерство в Карітасі України – Ваш внесок до розбудови
громадянського суспільства.
Волонтерство в Карітасі України – це корисно, приємно, незабутньо!

Звертайтесь до регіональних організацій Карітасу України:


а також до працівників Карітасу України чи в центральний офіс Карітасу України, який знаходиться у Львові, за тел: +38 032 227 47 70 (4) або caritas@caritas-ua.org

Опубліковано у Анонси та оголошення | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.