Кафедра психології УКУ організовує семінар про психологічний супровід людей, які втратили близьких

Кафедра психології Українського католицького університету спільно з Українським інститутом дитячо-юнацької психотерапії та психологічного консультування 14-15 травня 2015 року організовують семінар “Супровід людей, що пережили втрату близької людини: психологічний та психотерапевтичний аспект” для психологів, психотерапевтів, педагогів, соціальних працівників, медичних працівників, співробітників благодійних організацій, батьків та всіх, хто дотичний до роботи з людьми, що пережили чи переживають втрату близьких.

Спікером семінару буде д-р Джозеф Біннебезель (Josef Binnebezel) – професор кафедри педагогіки реабілітації та ресоціалізації Університету ім. Миколи Коперніка, м.Торунь, Польща, – повідомляють організатори.

Пані Галина Католик, завідувач кафедри психології УКУ розповідає, що на семінарі піднімуть наступні теми:

1. Як говорити з дітьми про смерть;

2. Багатовимірність смутку та жалоби. Терапія та супровід осіб, що пережили втрату:

• різноманітні практичні аспекти переживання смерті члена родини (чоловіка, дружини, батьків);

• опікунсько-терапевтичний досвід;

• аспекти переживання смутку;

• вміння бачити, виявляти, діагностувати комплексні емоційно-психологічні потреби людини (сім’ї), а також організаційні, виховні та юридично-економічні аспекти;

3. Специфіка сприйняття страху смерті в контексті танато-педагогічної реляційної терапії.

Також під час семінару відбудеться презентація первинних результатів досліджень серед респондентів Чехії, Польщі, України, Італії, які стосуються авторської моделі замісної реляційної терапії з використанням власного терапевтично-діагностичного інструментарію.

Пані Галина наголошує, що учасникам семінару презентуватимуть також результати досліджень, проведених в України, що вказують на істотні відмінності у результатах досліджень здійснюваних перед та після подій на Майдані 2014 року.

Додаткова інформація:

Розмір організаційного внеску: до 30.04.2015р. – 350 грн., з 1.05 по 13.05.2015 включно – 400 грн.,в день початку семінару – 500 грн., групам від 10 осіб – знижка 10%.

Адреса проведення семінару:

Філософсько-богословський корпус УКУ, Хуторівка 35, ауд. 216

Інформація (участь, реєстрація, поточні питання): training.for.psychologist@gmail.com

096-521-84-85 Марта Білик, 095-89-076-88 Наталія Цезар, 093-989-99-47 Крушельницька Ірина

Опубліковано у Культурне життя | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.