II Всеукраїнська проща медичних працівників

21 червня відбудеться друге Всеукраїнське паломництво медичних працівників «Моє милосердя змінює світ» до храму XII століття Святого Пантелеймона, що в с. Шевченкове на Івано-Франківщині. Захід організовує Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я.

Паломництво розпочнеться Архиєрейською Божественною Літургією об 11.00. У програмі перебігу прощі передбачено ділення досвідом медичних працівників – учасників медслужби Євромайдану. Крім цього, слово матимуть і експерти в галузі медицини: Олег Мусій, міністр охорони здоров’я в КМУ Арсенія Яценюка, Марія Матвіїв, медсестра Бузької районної лікарні,  учасник медслужби Євомайдану, Леся Брацюнь, помічник Міністра охорони здоров’я з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями, о. Андрій Логін, голова Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я.

Також запланована робота в групах, Молебень та мирування наприкінці.

З питань участі в паломництві просимо звертатися до Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я: пл. Святого Юра, 5, 79000,  м. Львів. Тел.: +38 (032) 297 13 45 (понеділок, середа, п’ятниця).

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Анонси та оголошення | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.