Голова Комісії УГКЦ “Справедливість і мир” зустрівся з міністром Канади з питань багатокультурності

Отець д-р Михайло Мельник, голова Комісії УГКЦ “Справедливість і мир”, зустрівся 27 жовтня 2014 року з Тімом Упалом, міністром Уряду Канади з питань багатокультурності. Зустріч відбулася в приміщенні посольства Канади в Україні.

Під час зустрічі о. Михайло зазначив, що у всьому світі Канада відома своєю боротьбою за права людини, і в останні роки Уряд Канади не один раз ставав на захист тих, хто зазнав переслідувань або піддався дискримінації через свою віру чи релігійну приналежність.

Також голова Комісії подякував Уряду Канади за підтримку проекту Соціальної академії в Києві, яка сприятиме міжрелігійному діалогу та розбудові мостів поміж молоддю з різних регіонів та релігій України. Програми діяльності Соціальної академії сприятимуть допомозі в підвищенні культури спілкування серед майбутніх українських лідерів західних і східних регіонів, враховуючи їх різновидність у культурному та релігійному контекстах, зазначив о. Михайло Мельник.

Було представлено міністрові заплановані заходи програми, а саме короткострокові студентські обміни, літні школи, панельні дискусії із громадськістю, лекції для студентів вищих навчальних закладів у державних університетах в чотирьох регіонах України – на заході, півдні, центрі та сході України.

Сторони обмінялися думками стосовно ситуації в Україні та необхідності сприяння розвитку молодіжних лідерів та зміцненню відносин поміж українцями зі сходу та заходу шляхом пропагування релігійної свободи та демократичних цінностей.

На завершення зустрічі сторони домовилися про подальшу співпрацю.

Інформаційна служба Комісії УГКЦ “Справедливість і мир”

Опубліковано у Культурне життя | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.