У Львові відбудеться фестиваль імені почесного громадянина міста, композитора світової слави Яна Падеревського

15-17 листопада у Львові вдруге відбудеться міжнародний фестиваль «Відкриваємо Падеревського», присвячений постаті піаніста і композитора світової слави, дипломата та громадського діяча, почесного Громадянина Львова – Ігнація Яна Падеревського.

У програмі фестивалю: яскраві концерти симфонічної, фортепіанної та вокальної класичної музики у виконанні зірок європейської сцени – Єжи Максим’юкаМаріанни ГумецькоїОльги таНаталії ПасічникПетера Тота таКароля Радзівоновича.

·  Розпочнеться фестиваль унікальнимконцертом “Повернення легенди” 15 листопадау Львівській філармонії. Його програма стане повторенням тієї, із якою тріумфував у Львові Ігнацій Ян Падеревський у 1902 році.

·  Фортепіанний речиталь “Триб’ют маестро” відбудеться  16 листопада у Львівській філармонії. Спеціальний гість фестивалю – молодий угорський піаніст Петер Тот, котрий є лауреатом Гран-прі конкурсу Падеревського у США, виконуватиме улюблені композиції з репертуару славетного композитора.

·  Того ж вечора 16 листопада уЛьвівській національній опері публіку очікуватиме масштабний проект – опера “Галька” Станіслава Монюшка у постановці Варшавської камерної опери. Вперше до Львова приїде повний склад театру – близько 100 осіб.

·  Завершиться фестиваль 17 листопадау Львівській філармонії концертом„Портрет в інтер’єрі епохи“.

Окрім концертів, під час фестивалю відбудуться події в рамках співпраці із «Ніччю у Львові»: нічна екскурсія Оперним театром «Голос Соломії Крушельницької» та нічний показ фільму «Місячна соната»(1937 рік), у якому головну роль зіграв Ігнацій Ян Падеревський.

Урочистою подією фестивалю стане нагородження почесною відзнакою «PADEREWSKI» осіб, що сприяють польсько-українському культурному єднанню.

Фестиваль «Відкриваємо Падеревського» є однією з найбільш вишуканих подій музичного життя Львова, він займає важливе місце в українсько-польській культурній співпраці. На фестиваль спеціально запрошено  Посла Польщі в Україні та Посла України в Польщі, Маршалка Мазовецького Воєводства, представників Міністерств та інших поважних гостей.

Квитки продаютьсяу касах Філармонії (тел. 235-89-46), Оперного театру (тел. 260-13-60) та у галереї «Дзиґа» (тел. 297-56-12)

Джерело: Портал Культура

 

Опубліковано у Культурне життя | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.