До свого 50-річчя радіо «Промінь» запустить радіомарафон

22 квітня другий канал Українського Радіо – радіо «Промінь» до свого 50 річчя запустить радіомарафон. Про це повідомляють представники УР2.

Журналісти радіо «Промінь» вирішили відзначити ювілей кількома спеціальними проектами. Першим стане радіомарафон, що триватиме в ефірі «Променя» 22 квітня з 10.00 до 14.00.

На «Промені» нагадали, що саме цього дня 50 років тому Державним комітетом Ради Міністрів УРСР по радіомовленню і телебаченню було підписано наказ №117 про створення з 26 квітня 1965 року «інформаційно-музичної радіопрограми «Промінь».

Радіомарафон буде присвячено історії «Променя».

«В ефірі прозвучать спогади тодішніх журналістів і ведучих, які готували перші передачі для нової станції – зокрема, про це згадають ветерани, що працювали на Українському Радіо з 1957 року: завідуюча відділом класичної музики Клавдія Арсеніївна Войтех та завідуюча естрадним відділом Лариса Павлівна Лагутенко. Як у 1992 році створювався «Промінь» у сучасному форматі, що став тоді дуже популярний у мільйонів слухачів, розповість тодішній керівник проекту, а нині заступник директора «Радіо Культура» Микола Миколайович Аммосов», – анонсує радіостанція.

В команді пана Аммосова ведучими працювали відомі радіожурналісти Олексій Коган, Вероніка Маковій, Олександр Васильєв та інші.

Радіомарафон вестимуть Ольга Гончаренко-Смоляр, Ніна Жежера, Олена Зелінченко та Ярина Скуратівська.

«Надалі команда Радіо Промінь готуватиме ще кілька проектів, зокрема, молоді журналісти працюють над програмою, в якій представлять слухачам своє бачення майбутнього радіостанції», – додали представники УР2.

Нагадаємо, що на «Промені» з нагоди ювілею вийде цикл інтерв’ю.

Як писала «Телекритика» 6 березня колектив радіо «Промінь» поширив відкритий лист, у якому заявив про критичну ситуацію, що сталася з поширенням сигналу радіостанції, і попросив Кабінет Міністрів, Держкомтелерадіо та Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики пояснити причини таких скорочень і зупинити подібну практику, що шкодить, на їх думку, інформаційній безпеці України.

Заступник генерального директора НРКУ з питань розвитку мереж радіомовлення Валерій Юрченко пояснив скорочення обсягів мовлення другої і третьої програм «Українського радіо» («Промінь» та «Культура») нестачею фінансування.

Опубліковано у Культурне життя | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.