До Львова з Ватикану прибуде оригінал Нерукотворного образа ГНІХ

З нагоди 25-ліття легалізації УГКЦ від 30 січня до 15 лютого 2015 р., у греко-католицькому архикатедральному соборі св. Юра у Львові буде виставлено до почитання оригінал Нерукотворного образа Ісуса Христа, відомий як Мандиліон, що зберігається в каплиці Матильди Каносської в Апостольському палаці у Ватикані.

Про це 27 січня було повідомлено під час прес-конференції у митрополичих палатах на Святоюрській горі у Львові.

Нерукотворний образ Ісуса Христа відомий як Спас Нерукотворний, чудотворний Мандиліон, а також образ з Едесси – це визначна християнська реліквія. Про історію існуючих Нерукотворних образів Ісуса Христа написано багато, нерідко ці розповіді є суперечливими чи не мають за собою історичного або наукового підґрунтя. Про деякі з них можна дізнатись на католицькому суспільно-релігійному сайті CREDO

Щороку Нерукотворний Мандиліон, що зберігається у Ватикані, виставляється для почитання після вечірні у 5-ту неділю Великого Посту в базиліці святого апостола Петра на балконі над монументальною статуєю святої Вероніки, яка тримає в руках хустину, на якій відбите Христове обличчя.

Копії Мандиліону почитаються у численних храмах католицької Церкви. А Східні Церкви 16 (29) серпня святкують празник Перенесення Нерукотворного Образа ГНІХ.

P.S. Посольство України при Святому Престолі поінформувало про заходи, пов’язані з перевезенням оригіналу Нерукотворного образа ГНІХ до Львова.

Опубліковано у Анонси та оголошення | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.