До 30-річчя відходу у вічність Блаженнішого Патріярха Йосифа Сліпого вийшла книжка “Шлях у безсмертя”

З метою вшанування 30-их роковин смерти свого засновника, Релігійне Товариство українців католиків «Свята Софія» (матірне ТСС) та в США (ТСС А) підготували книгу “Шлях у безсмертя. До 30-річчя відходу у вічність Блаженнішого Патріярха Йосифа Сліпого. (1892-1984). Матеріяли про смерть та похорон”.

Публікація, яка вийшла за сприяння американського Товариства «Свята Софія», побачила світ у львівському видавництві “Артос”. Упорядниками книги є Екзекутивний директор ТСС А д-р Ірина Іванкович та Президент ТСС в Римі о. ліц. Марко Ярослав Семеген. У збірці представлено пов’язані із похоронами Патріярха матеріяли, що їх зібрано з різних друкованих джерел української діяспори в США та Італії: це тексти промов, телеграми, репортажі та інтерв’ю. Добірка поетичного інтермеццо мистців слова діяспори, переплетена спогадами відданого співпрацівника Патріярха, Голови американського Товариства «Свята Софія» академіка Леоніда Рудницького, надають виданню особливого чуттєвого виміру. Доповнена численними світлинами з архівів Центру студій спадщини Патріярха Йосифа при ТСС А, ця книжка послужить новим штрихом до портрету однієї із найбільш маркантних і непересічних постатей української історіографії – Блаженнішого Йосифа Сліпого.

Серце Першого Патріярха Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Йосифа Сліпого (1892-1984) перестало битися 7 вересня 1984 року в Римі. 92 роки невтомного і відданого служіння в Христовому винограднику, освячені незламною вірністю Апостольській столиці, 18-ма роками ув’язення, безмежною синівською любов’ю до рідної землі та свого народу, відданістю науковій та пастирській діяльності увінчалися не тільки видимими плодами, що їх залишив Патріярх Йосиф своїм нащадкам, але й проклали йому шлях у безсмертя.

Прес-служба Релігійного Товариства «Свята Софія» США

Опубліковано у Культурне життя | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.