День захисту дітей у Карітасі Львова

З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, який відзначаємо 1 червня, у львівському Карітасі заплановано ряд заходів для дітей та підлітків.

У кризовому центрі «Діти вулиці» 2 червня о 17.00 год. відбудеться свято за участю дітей віком від 3-х до 6-ти років. На свято запрошені також їхні батьки. Вступне слово виголосить керівник центру п. Марія Неділя. Свято буде творчим підсумком всього того, що діти навчились впродовж року, займаючись у центрі. Вони танцюватимуть, розповідатимуть вірші, співатимуть.

4 червня діти та молодь шкільного віку з кризових малозабезпечених сімей, сімей учасників АТО та з сімей вимушених переселенців поїдуть у природний заповідник «Розточчя» у Яворівському районі на Львівщині. Цей захід організовано спільно з соціальними службами Личаківської райдержадміністрації м. Львова. Карітас Львова забезпечить доїзд дітей, а Личаківська райдержадміністрація – харчування. Учасники поїздки відвідають церкву Успіння Пресвятої Богородиці XVIII ст. у селі Страдч, побачать копію чудотворної ікони «Нерушима стіна», пройдуть хресною дорогою, що прирівнюється до Єрусалимської хресної дороги. У Яворівському національному природному парку планують відвідати музей зброї з археологічних розкопок, пройти екскурсію «Стежка Івана Франка», що розрахована, насамперед, на шанувальників поета, а також на школярів, які вже вивчали чи вивчатимуть творчість І. Франка. Завершиться поїздка пікніком. Віталій Герасимів, керівник проекту «Мобільна робота з молоддю», сподівається, що і надалі відбуватимуться такі спільні заходи у співпраці із соціальними службами Львова.

Опубліковано у Анонси та оголошення | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.