Благочинна акція «Миколай про тебе не забуде» розпочала набір волонтерів 2014 року

Вже чотирнадцятий рік поспіль львів’яни (і не тільки) можуть стати помічниками Святого Миколая, долучившись до благочинної акції „Миколай про тебе не забуде!”  Акцію для дітей, що потребують (дітей-сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечених родин), проводить МГО „Академія Української Молоді” спільно з навчальними закладами та спільнотами. Особливістю акції є те, що її проводить молодь, що присвячує свій час для того, аби стати помічниками Святого Миколая  та дарувати іншим радість, щастя, усмішки, зберігати та примножувати добро та тепло в людських серцях, творити справжні чудеса.

Щороку у Львові помічниками Святого Миколая стає близько 700 волонтерів (учні старших класів, студентильвівських ВНЗ, молодь). Вони збирають та пакують подарунки на Фабриці Святого Миколая, яка працюватиме у Львові з 11 по 17 грудня у приміщені Львівського палацу мистецтв (вул. Коперніка, 17), та розносять їх по домівках потребуючих дітей міста Львова 18 та 19 грудня. У рамках акції волонтери також роздаватимуть солодощі та листівки мешканцям міста на святковій Акціі в місті 19 грудня.

Минулого року 700 помічникам Св. Миколая вдалося рознести подарунки для 3000 потребуючих дітей Львова, також організаторами було передано подарунки для близько 900 дітей з різних куточків Львівської області.

За першу добу реєстрації, яка розпочалась 19 листопада 2014 року, помічниками Св. Миколая зголосилися попрацювати вже близько 80 волонтерів.

Запрошуємо усіх охочих долучитися до акції „Миколай про тебе не забуде” ! Помічником Святого Миколая може стати кожен. Для цього необхідно перейти за відповідним посиланням на сайті http://www.mykolaj.com.ua/node/157 та заповнити електронну анкету, а також прийти на один з вишколів для волонтерів. Вишколи будуть проходити 23, 30 листопада та 7 грудня о 13:00 та 15.00 за адресою: м. Львів, вул. Братів Тершаківців, 2а (навчальний корпус Львівської комерційної академії, 1 поверх). Реєстрація волонтерів триватиме до 1 грудня 2014 року.

 

Волонтери запрошуються до:

  1. Фабрика Св.Миколая (пакування подарунків, 11-17 Грудня 2014) та рознесення подарунків (18-19 Грудня 2014) – основна допомога Помічників Святого Миколая полягає у пакуванні і рознесенні подарунків за адресами потребуючих дітей. Для цього потрібна група з чотирьох волонтерів. Сформувати її можна на вишколі. Розносити подарунки можуть лише особи, які на день рознесення досягли 16-річного віку.
  2. Акції в місті (19 Грудня 2014) – це захід, який традиційно відбувається в найлюдніших місцях Львова. Волонтери вітають перехожих зі святом Миколая, даруючи їм цукерки, листівки і щирі посмішки.

 

Якщо Ви знаєте сім’ї зі Львова, у яких є діти віком до 14 років та до яких Святому Миколаю важко знайти дорогу, надішліть, будь ласка, їхні дані (прізвища, ім’я, по батькові та дату народження дітей, адресу, телефон) на електронну адресу info@mykolaj.com.ua або на поштову адресу: БА «Миколай про тебе не забуде», МГО Академія Української Молоді, вул. Стрийська 24/8, м.Львів, 79011. Конфіденційність гарантована.

 

Додаткова інформація про акцію та детальний план заходів:

www.mykolaj.com.ua

 

Миколай про тебе не забуде — щорічна благочинна акція, започаткована у Львові в 2001 році молодіжною громадською організацією «Академія Української Молоді» з метою збору подарунків для дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей. Проводиться на всій території України напередодні дня святого Миколая. Метою акції є допомогти дітям та молоді відкрити в собі та проявити  чутливість, самопосвяту, жертовність, безкорисливість. Акція “Миколай про тебе не забуде!” покликана  вшанувати пам’ять великого благодійника  святого Миколая та  звернути увагу громадськості на важливість доброчинності. Завданням акції є зібрати та роздати подарунки (солодощі, книжки, фарби, олівці, зошити) для тих дітей, які могли би залишитися без нашої або батьківської уваги, а також створити особливу атмосферу свята.

У 2013 році вдалося рознести подарунки для 3000 потребуючих дітей Львова та близько 900 дітей з Львівської області, волонтерами акції стало понад 700 учнів старших класів та студентів львівських ВНЗ.

Учасником акції може стати кожен охочий у зручний для себе спосіб: волонтери – працюють на Фабриці святого Миколая, розносять подарунки дітям, спонсори – фірми та підприємства, які надають пожертви, партнерські організації та спільноти – організовують збір подарунків в навчальних закладах, релігійних громадах та ін., перевізники – волонтери та партнерські організації, які можуть надати транспортні послуги для перевезення волонтерів та подарунків, засоби масової інформації – надають інформаційну підтримку та висвітлюють перебіг різних етапів заходу.

Академія Української Молоді отримала нагороду на обласному конкурсі «Благодійна Львівщина – 2012″ у номінації “Благодійник: дитяча або молодіжна організація” за акцію “Миколай про Тебе не забуде!”

 

Ел.пошта: info@mykolaj.com.ua

Опубліковано у Анонси та оголошення | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.