ДУХОВНЕ ЄДНАННЯ МОЛОДІ

19 травня о 9 годині ранку від церкви Святого Михайла монахи студійського уставу, товариство студентів католиків «Обнова» та Мальтійська служба допомоги розпочинають традиційну молодіжну пішу прощу до Святоуспенської Унівської лаври. Очікується, що в прощу вирушать майже 1000 молодих людей віком від 16 років зі Львова, Стрия, Івано-Франківська, Тернополя, Луцька.

Цього річ проща пройде селами Лисиничі, Миклашів, Нижня Білка, Сухоріччя, Заставне, Глиняни. За два дні молодь подолає понад 60 км, щоб очиститися духовно, принести в жертву свої фізичні зусилля, подумати про життя. Для багатьох це справжнє випробування сили та духу, можливість знайти нових друзів.

Першого дня прочани заночують у селі Глиняни, де зранку візьмуть участь у Архієрейській Службі Божій на честь Чудотворного образу розп’яття Ісуса Христа, яку відправить Архиєпископ Львівський Ігор.

В Глинянах до прощі традиційно долучаться члени клубу активної молоді з міста Івано-Франківська. Люди в інвалідних візках разом з усіма прочанами долатимуть шлях прощі до Унева.

В Уневі молодих людей зустрінуть люб’язні монахи. Особливим моментом програми перебування в Уневі є похід зі свічками на чернечу гору. Незважаючи на втому, о 3.30 вночі учасники прощі віддати шану померлим монахам.

Завершиться проща у неділю Святою Літургією.

Прощу традиційно підтримують Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ та Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЛОДА.

Олексій Побурко
Заступник директора
Мальтійської служби допомоги

8 032 297 50 70
8 050 371 40 74

Опубліковано у Анонси та оголошення. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.