Програми “Воскресіння” на хвилях Радіо “Стрий101 FM”

З початком весни 2009 року Радіо “Воскресіння” і ТРК “Лан” розпочали співпрацю. Відтепер слухачі Радіо “Стрий FM”, яке належить телерадіокомпанії “Лан”, можуть щодня слухати програми Радіо “Воскресіння” за таким розкладом: зранку о 6 годині 30 хвилин, увечері о 23 годині (крім суботи).

Радіо “Стрий FM” – це сучасна і яскрава радіостанція, яка розпочала свою діяльність у 2008 році і дає якісний радіосигнал на межі Львівської та Івано-Франківської областей, охоплюючи чудовіі міста Прикарпаття – Стрий, Моршин, Трускавець, Миколаїв, Долину, Болехів та густонаселені прилеглі території.

Директор Радіо “Воскресіння” Мирослав Павлюк висловив щиру радість з приводу такого збільшення аудиторії для релігійних програм перед Великоднем. “Цей рік для нас є особливим, – сказав він в інтерв’ю для стрийського видання. – Незабаром ми будемо відзначати 20-у річницю з дня виходу в ефір першої передачі Радіо “Воскресіння’ і я щиро вдячний керівництву Радіо “Стрий 101 FM” за такий чудовий подарунок для нас і для наших слухачів. У наших програмах, сповнених позитивною і просвітницькою інформацією, ми кличемо людей прийти до Церкви, щоб зцілитися духовно і тілесно, і щоб жодні життєві труднощі не завадили людині повноцінно і щасливо жити, перебуваючи у вірі та любові під Божою опікою”.

Опубліковано у Анонси та оголошення. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.