Радіо «Воскресіння» — зміни у розкладі трансляції програм.

У вересні на час підготовки до виборів змінено ефірний час релігійно-просвітницьких програм Радіо «Воскресіння» на державній радіотрансляційній мережі.

Відтепер радіопередачі звучать на Першому Каналі Національного Радіо у понеділок о 23.10 год., вівторок о 21.40 год. та у четвер о 22.30 год. Окрім проводової радіомережі ці програми поширюються також ефірними передавачами у діапазонах ультракоротких, середніх та довгих хвиль у найбільших містах України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Ізмаїл, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Полтава, Феодосія, Харків та ін. Всього на території України для трансляції програм Радіо «Воскресіння» задіяно 106 радіопередавачів.

Окрім того Радіо «Воскресіння» можна слухати щодня на хвилях «Еко- Радіо» (89,7 FM) о 7-ій ранку, а також повтор програм — з понеділка до п’ятниці о 21.05 год., в суботу і неділю о 17.00 год.

Також програми Радіо «Воскресіння» звучать в ефірі Радіо «Західна столиця» по кабельній радіотрансляційній мережі по Львівській області у середу о 14.00, в суботу о 15.40 та неділю о 8.40.

У цифровому форматі програми Радіо «Воскресіння» можна слухати в Інтернет-мережі за адресою http//www.rr.lviv.ua.

Опубліковано у Анонси та оголошення. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.