8 лютого – Перший Міжнародний день молитви за жертви торгівлі людьми

Після підписання 2 грудня 2014 р. у Ватикані історичної Спільної декларації релігійних провідників проти торгівлі людьми та форм сучасного рабства, ініційованої Папою Франциском, черговим кроком стане перший Міжнародний день молитви за жертви торгівлі людьми. З такою ініціативою, яка відбувається під патронатом Конгрегації Інститутів богопосвяченого життя та Товариств апостольського життя й Папських Рад «Справедливість і мир» та душпастирства мігрантів, виступили Міжнародні Об’єднання Вищих Настоятелів чоловічих і жіночих Чинів та Згромаджень.

Як дату Дня молитви обрано 8 лютого, що є літургійним спомином святої Джузеппіни Бахіти, колишньої африканської рабині, яка після звільнення з рабства вступила до Згромадження Сестер Каноссіянок в Італії.

Згідно з дослідженнями, щороку два з половиною мільйони людей стають жертвами торгівлі людьми, а загалом, втягнутими у це ганебне явище є приблизно 21 мільйон людей, 70 % з яких становлять жінки та діти. Щороку в цій сфері обертається приблизно 32 мільярди ам. доларів, що вчиняє торгівлю людьми третьою за прибутковістю кримінальною діяльністю після торгівлі наркотиками та зброєю.

Опубліковано у Культурне життя | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.