Вітаємо на Радіо Воскресіння
    Звукові файли оновлюються щоденно
   Сьогодні: 20.07.2019 
   UKR RUS POL ENG
 Матеріали сайту є архівними
 (1989-2014)
 Інтерв’ю Коментарі
 З місця події
 Дослівно...
 Пошук істини
 Проповіді та духовні науки
 Сучасне монашество
 Мирянське покликання
 Святі Таїнства new
 Фоторепортаж
 Відео
 Авторські програми
 Радіо в гостях ...
 Мистецька фотогалерея
 Музичні прем'єри
 Золота колекція
 Аудіокниги Радіовистави
 Архів повідомлень
 Наша книжкова крамниця
 Агенція Релігійної Інформації
 Архів газети «Мета» в PDF
 Про Радіо «Воскресіння»
 Список трансляторів
 Річні звіти
 Анонси та оголошення
 Благодійні пожертви
 Контакти
   Звукові файли в процесі підготовки
Перейти на сторінку УГКЦ
Актуальні релігійні новини з України

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [10] [11]


Монашество


Унівська чудотворна ікона Матері БожоїМолодіжна піша проща до Святоуспенської Унівської лаври відбулася 18-20 травня цього року. Окрім різноманітних молитовних заходів вірні фото 64 змогли прикластися до Унівської чудотворної ікони Матері Божої, над хворими священики читали молитви.

Про організацію таких прощ та будні Святоуспенської Унівської лаври слухачам Радіо «Воскресіння» розповів ієромонах Венедикт, ігумен Святоуспенської Унівської лаври.Про життя студитського монастиря у Підкамені, на Львівщині, заходи, спрямовані на відбудову зруйнованої святині  та відродження духовного осередку в програмах Радіо «Воскресіння» розповів у серії інтерв'ю брат Юліан Монастирський (на фото: брат Монастирський, журналісти Василь Ковалишин та Любомира Бурка). 
брат Монастирський, журналісти Василь Ковалишин та Любомира Буркамонастир у Підкамені


Свідчення віри

Антуан АржаковськийПро результати праці екуменічної конференції «Orientale Lumen» (Світло Сходу), а також про екуменізм -- рух за співпрацю та взаєморозуміння між християнами різних конфесій у студії Радіо «Воскресіння» розповів Антуан Аржаковський, доктор історичних наук, директор інституту екуменічних студій Українського католицького університету у Львові.

Преподобний авва Доротей свого часу казав: «Усе, що чинить із нами Бог, які лишень не допускає до нас спокуси, усе він робить задля нашого блага, люблячи й милуючи нас. І ми маємо, як сказав апостол, за все завжди дякувати його благости і ніколи не журитися, не виявляти слабкости духа, коли щось із нами трапляється, а все приймати покірливо і з надією на Бога, вірячи, що все, що чинить з нами Господь, він чинить зі своєї благости, з любови до нас, і чинить він добре, так що інакшого добра, крім цього, не може бути».

Оксана КочерганЯк відчувати радість у Господі? Що потрібно для цього робити? Своїм досвідом у серії передач Радіо «Воскресіння» поділилася магістр релігійних наук, засновник школи св. Софії у Львові та мати дев'ятьох дітей Оксана Кочерган.

отець Олександр Кенез
Своїми думками про підготовку та перебіг ХХІІІ Всесвітнього Дня Молоді в Сіднеї та Світового з'їзду української католицької молоді у Мельбурні із слухачами Радіо «Воскресіння» поділився співорганізатор та безпосередній учасник отець Олександр Кенез, який, власне, душпастирює в Австралії. Після певної перерви особливо актуально звучала оцінка проведених заходів, особливо у час, коли в апостольській столиці саме планувалася підготовка наступних.

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [10] [11]

»»» 
  Авторські права застережені.
  Публічне використання матеріалів цього сайту дозволяється за умови
  обов’язкового посилання на  Радіо«Воскресіння».
  Використання з метою прибутків потребує письмового дозволу.
© Радіо «Воскресіння», 2014  
Lviv TOP