Вітаємо на Радіо Воскресіння
    Звукові файли оновлюються щоденно
   Сьогодні: 20.07.2019 
   UKR RUS POL ENG
 Матеріали сайту є архівними
 (1989-2014)
 Інтерв’ю Коментарі
 З місця події
 Дослівно...
 Пошук істини
 Проповіді та духовні науки
 Сучасне монашество
 Мирянське покликання
 Святі Таїнства new
 Фоторепортаж
 Відео
 Авторські програми
 Радіо в гостях ...
 Мистецька фотогалерея
 Музичні прем'єри
 Золота колекція
 Аудіокниги Радіовистави
 Архів повідомлень
 Наша книжкова крамниця
 Агенція Релігійної Інформації
 Архів газети «Мета» в PDF
 Про Радіо «Воскресіння»
 Список трансляторів
 Річні звіти
 Анонси та оголошення
 Благодійні пожертви
 Контакти
   Звукові файли в процесі підготовки
Перейти на сторінку УГКЦ
Актуальні релігійні новини з України

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [10] [11]


Інформаційне обслуговування церковних та соціальних інституцій

У своїх попередніх щорічних звітах ми не звертали уваги на таку ділянку праці, як інформаційне обслуговування церковних та соціальних інституцій. Зокрема йдеться про оголошення, що готувалися до ефіру і були пов'язані з діяльністю парохій, духовних навчальних закладів, благодійних фондів тощо. Ось приклади того, як саме звучали такі оголошення:


Святоуспенська Унівська Лавра запрошує на свято Унівської Чудотворної ікони Матері Божої, яке відбудеться 17 травня цього року в селі Унів, Перемишлянського району Львівської області. Молодіжна піша проща вирушить зі Львова від Церкви

Святоуспенська Унівська Лавра

Архистратига Михаїла (вулиця Винниченка, 22) о 9:00 у П'ятницю, 15 травня. Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: код Унева (03263) телефон в Уневі 5-81-21.

Український Католицький університет, Центр мирянського лідерства та Катехитично-педагогічний інститут пропонують старшокласникам віком від 14 до 17 років взяти участь у літній школі лідерства під назвою «Голос майбутнього». Програма школи передбачає курс тренінгів з основ лідерства, обговорення актуальних молодіжних та суспільних тем на катехитичних зустрічах і відпочинкову програму, що сприяє духовному, фізичному та інтелектуальному розвитку особистості.

Український Католицький університет

Якщо ти хочеш розкрити в собі лідерські здібності, знайти нових друзів, навчитися вільно спілкуватися і вирішувати конфлікти, дізнатися більше про те, що Бог хоче сказати тобі через Святе Письмо, стати учасником гри «Форт Буаяр» та багатьох інших непередбачуваних змагань -- літня школа лідерства саме для тебе. Заняття в школі триватимуть з 8 по 19 червня 2009 року. Зголошення на участь у школі приймаються до 20-го травня. За детальнішою інформацією звертайтеся за адресою: м. Львів, вул. Іларіона Свєнціцького, 17, Український католицький університет. Та за телефоном у Львові: 27558-90.

Український Католицький Університет організовує інтенсивні курси для приготування до незалежного зовнішнього оцінювання з предметів «Українська мова», «Українська література» та «Історія України».

Курси проходитимуть в УКУ з лютого по квітень 2009 року. Заняття відбуватимуться двічі на тиждень, орієнтовно з 15.00 до 20.00 год. у приміщенні університету за адресою: м. Львів, вул.І.Свєнціцького,17.

Навчальний план відповідає вимогам зовнішнього тестування і супроводжується роздатковим матеріалом з кожного предмету.

Зацікавленим особам прохання зголошуватися до 1 лютого до Приймальної комісії Католицького університету за телефоном у Львові 240-99-40 (внутр.123 або 265)

Шановні слухачі, Катехитично-педагогічний інститут Українського Католицького університету у Львові запрошує на навчання майбутніх катехитів, вчителів християнської етики, а також тих, хто хоче займатися душпастирством молоді. Прийом документів на заочну форму навчання з 20 травня до 11 червня. Проводитимуться вступні іспити та співбесіда. Тел. Для довідок: 275-58-90.

Побачив світ черговий номер католицького часопису «Пізнай правду», що видається з благословення ректорату Львівської духовної семінарії Святого Духа. Тема номеру «Блаженні милостиві».

Фонд розвитку «Софія» запрошує на семінари «Як досягти успіху та відчувати радість кожного дня або про силу позитивного мислення», що відбудуться 25 квітня та 16 травня цього року приміщенні Львівського державного університету ім. Івана Франка, що по вул. Грушевського. Виклад матеріалу -- через призму християнського світогляду. За детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном у Львові: 239-5013.

Аудіокниги та радіосеріали на компакт-дисках

Цього року Радіо "Воскресіння" продовжило видавати диски із серії "Фонотека Радіо Воскресіння" з найкращими авторськими збірками та книжками у виконанні диктора. Вони поповнили бібліотеки навчальних закладів, де є можливість прослуховувати CD у форматі MP-3, а також спеціалізовані бібліотеки Товариства сліпих. Диски ми надсилали також до редакцій місцевих радіостанцій, з якими співпрацюємо. Повна колекція наших записів, наприклад, надійшла до редакції новоутвореного католицького Радіо "Марія" у Києві. Найближчим часом "Фонотека Радіо Воскресіння" зщнайде своє місце на Радіо "Бриз" у Севастополі (Автономна Республіка Крим) ­ радіостанції Військово-Морських Сил Міністерства Оборони України, у бібліотеці Товариства Українців у Москві.

Увагу аудиторії привертають авторські серії програм Дмитра Степовика "Візантологія", Василя Пасічника "Духовний вимір національної ідеї", Лідії Купчик "Життєносні стовпи Церкви", Ірини Гах "Митрополит Андрей Шептицький та українські художники початку 20-го століття", що вже були в ефірі і тепер адаптовані для видання на CD.

Популярний актор театру і кіно, заслужений артист України, баготрічний диктор Радіо Воскресіння Орест Гарда у 2009 році підготував два компакт-диски: книгу Франсуа Моріака "У що я вірю" та книгу Магдалини Поніхтер "Мої Друзі з Галилеї" (у перекладі українською мовою) ­ загальний час звучання кожної з яких перевищує 3 години.

Дуже багато схальних відгуків від слухачів одержала серія передач редактора Володимира Качура "На п'єдесталі вітрів Флоренції", яку ми також видали. Слід сказати, що пан Качур зняв одноіменний фільм для Національної Телекомпанії.

Духовні науки Архієпископа Львівського Возьняка на Великий піст та Страсний тиждень також були видані диском з часом звучання майже 2 години.

Окремими дисками були видані репортажні записи з міжнародної науковопрактичної богословської конференції "Слово Боже у житті та місії Церкви в Україні" та наукової конференції до 20річчя виходу УГКЦ з підпілля. Із записами десятків доповідей.

Всього Радіо "Воскресіння" за останні три роки видало 44 компакт-диски.
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [10] [11]

»»» 
  Авторські права застережені.
  Публічне використання матеріалів цього сайту дозволяється за умови
  обов’язкового посилання на  Радіо«Воскресіння».
  Використання з метою прибутків потребує письмового дозволу.
© Радіо «Воскресіння», 2014  
Lviv TOP