Вітаємо на Радіо Воскресіння
    Звукові файли оновлюються щоденно
   Сьогодні: 24.07.2019 
   UKR RUS POL ENG
 Матеріали сайту є архівними
 (1989-2014)
 Інтерв’ю Коментарі
 З місця події
 Дослівно...
 Пошук істини
 Проповіді та духовні науки
 Сучасне монашество
 Мирянське покликання
 Святі Таїнства new
 Фоторепортаж
 Відео
 Авторські програми
 Радіо в гостях ...
 Мистецька фотогалерея
 Музичні прем'єри
 Золота колекція
 Аудіокниги Радіовистави
 Архів повідомлень
 Наша книжкова крамниця
 Агенція Релігійної Інформації
 Архів газети «Мета» в PDF
 Про Радіо «Воскресіння»
 Список трансляторів
 Річні звіти
 Анонси та оголошення
 Благодійні пожертви
 Контакти
   Звукові файли в процесі підготовки
Перейти на сторінку УГКЦ
Актуальні релігійні новини з України

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [10] [11]


Літературна сторінка

Віктор Ідзьо і Михайло ПришлякЦього року у видавництві «Сполом» вийшов друком другий том «Історії філософії» отця-салезіянина Михайла Пришляка (на фото: Віктор Ідзьо і Михайло Пришляк), доктора філософських та політичних наук. Автор книги досліджує поступ філософії через призму християнського світогляду. У цьому томі оригінального підручника викладено історію розвитку філософської думки у Європі від епохи Відродження до епохи Еммануїла Канта. Підручник затверджений Міністерством освіти і науки України та призначений для учнів старших класів середньої школи, студентів технікумів, коледжів перших курсів вищих навчальних закладів.

Другий том «Історії філософії» отця Михайла Пришляка, як і перший, вийшов за редакцією Віктора Ідзя, доктора історичних наук, академіка Академії наук вищої школи України, провідного наукового співробітника інституту українознавства Міністерства освіти і науки України. Віктор Ідзьо презентував видання у студії Радіо «Воскресіння».

Цього року у видавництві «Свічадо» вийшла нова збірка поезій отця Назарія Заторського під назвою «Мала симфонія».

сестра Луїза ЦюпаЇї 24 вірші, це просте й неприкрашене визнання віри, а також прославлення Того, що всюди є і все наповняє. Ця збірочка є виявом глибокої потреби людини говорити з Богом, довіряти Йому, знаходити ту мову, якою можна просто розповідати Творцеві про все, що людину бентежить, сприкрює або зачудовує, мову, через яку можна пізнати Бога як приятеля, мову, через яку можна пізнати себе.

Про свою поезію та працю над виданням в інтерв'ю для Радіо «Воскресіння» розповів поет, а також постійний позаштатний автор, отець Назарій.

Допомогти у праці катехитам, які проводять релігійне навчання у церквах, а також вчителям християнської етики у школі і кожній людині, що хоче краще пізнати християнську віру, допоможуть нові видання Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ та Катехитично-педагогічного інституту Українського католицького університету у співпраці з видавництвом «Свічадо» та його мультимедійною студією. отець Тарас БарщевськийЦе, зокрема, Божественна Літургія із сурдоперекладом, записана у відео-форматі на DVD-диску для осіб з вадами слуху та мови; Компендіум Катехизму Католицької Церкви українською мовою; фільм «Павло. З Тарсу до Світу», DVDдиск «Святі Таїнства християнського втаємничення», а також СД диск «Пісня серця 2008», на якому представлені пісні переможців однойменного конкурсу духовної пісні. У програмі Радіо «Воскресіння» звучала розповідь про презентацію цього видання, у якому, зокрема, директор Катехитичнопедагогічного інституту УКУ сестра Луїза Цюпа наголосила на важливості мультимедійних видань катехитичного спрямування, а заступник директора Катехитично-педагогічного інституту отець Тарас Барщевський зазначив, що його зробили  досить швидко, тривалішим був процес його адаптації для розуміння тексту католиками східного обряду.

Тарас ШевченкоЦього року українське суспільство відзначало 195-річчя від народження Тараса Григоровича Шевченка.

Вшанування світлої пам'яті поета, спомин про його життя та творчість вже стало доброю традицієї в Україні. Радіо «Воскресіння» також зробило скромний внесок до цієї доброї справи -- в ефірі прозвучала розповідь мистецтвознавця Василя Глинчака про формування світоглядних підвалин а також джерела творчості Тараса Шевченка.

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [10] [11]

»»» 
  Авторські права застережені.
  Публічне використання матеріалів цього сайту дозволяється за умови
  обов’язкового посилання на  Радіо«Воскресіння».
  Використання з метою прибутків потребує письмового дозволу.
© Радіо «Воскресіння», 2014  
Lviv TOP