Вітаємо на Радіо Воскресіння
    Звукові файли оновлюються щоденно
   Сьогодні: 21.07.2019 
   UKR RUS POL ENG
 Матеріали сайту є архівними
 (1989-2014)
 Інтерв’ю Коментарі
 З місця події
 Дослівно...
 Пошук істини
 Проповіді та духовні науки
 Сучасне монашество
 Мирянське покликання
 Святі Таїнства new
 Фоторепортаж
 Відео
 Авторські програми
 Радіо в гостях ...
 Мистецька фотогалерея
 Музичні прем'єри
 Золота колекція
 Аудіокниги Радіовистави
 Архів повідомлень
 Наша книжкова крамниця
 Агенція Релігійної Інформації
 Архів газети «Мета» в PDF
 Про Радіо «Воскресіння»
 Список трансляторів
 Річні звіти
 Анонси та оголошення
 Благодійні пожертви
 Контакти
   Звукові файли в процесі підготовки
Перейти на сторінку УГКЦ
Актуальні релігійні новини з України

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [10] [11]


Духовна наука

Глава УГКЦ Блаженніший ЛюбомирУ серії тематичних випусків Радіо «Воскресіння» звучали роздуми Глави УГКЦ Блаженнішого Любомира на різноманітні актуальні у наш час теми. Серед них роздуми про те, чи можлива єдність між християнськими конфесіями та наскільки можливим є порозуміння між віруючими різних світових релігій; про етикет, його природу, символіку, різновиди, а також присутність етикету у релігійних обрядах; про те що потрібно для спасіння у вічності, а також про те, якими є шляхи та способи спасіння; що буде з людиною після смерті, чи може людина пізнати своє майбутнє і, хто може його забезпечити; що означає та який глибинний зміст поняття релігійності; про важливість та цінності репутації людини; про те, якими є шляхи та способи спасіння; про сенс життя людини; про причини зла і недосконалості людського суспільства; про природу людини, а також про природу кризи цінностей та інші.


Празник Преображення святкуємо тоді, коли достигають плоди землі. З найдавніших часів у Східній Церкві цього дня благословляють ті плоди, які вважаються кращими. Цей звичай сягає коріннями Старого Завіту, який приписував приносити первістки плодів до Господнього храму. У книзі Виходу читаємо: «Щонайкраще з первоплоду землі твоєї приноситимеш у дім Господа Бога твого». В Україні такими плодами є яблука, груші, виноград. Тому 19 серпня ще називають Яблучним Спасом. Традиційна страва  цього дня -- яблука з медом.

Владика Ігор ВозьнякПро глибинний християнський зміст Празника Преображення Господнього у святковій програмі розповів у духовній науці Архиєпископ Львівський Української Греко-Католицької Церкви Владика Ігор Возьняк.

На п'ятдесятий день після Воскресіння Христового Святий Дух зійшов на апостолів і вони отримали дар проголошувати слово Боже різними мовами. Про це свято, його історію та богословський зміст у програмі Радіо «Воскресіння» розповів архиєпископ Львівський УГКЦ, преосвященний владика Ігор Возняк.

отець Юстин БойкоДвадцять восьмого серпня Східна Церква святкувала Успення Пресвятої Богородиці. Про історію становлення празника у Церкві а також про історію його богословського походження у програмі Радіо «Воскресіння» у духовній науці розповів отець Юстин Бойко.

У серії передач Радіо «Воскресіння» звучали духовні науки Голови комісії у справах родини Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви отця Тараса Фітя про сім'ю та глибинне значення Святої Тайни подружжя.

Які роль та місце молитви у сучасному суспільстві? У чому полягає феномен молитви? Чим є молитва для кожного з нас? Про це розмірковував у тематичних випусках Радіо «Воскресіння» докторант богослов'я о. Назарій Заторський.

Свято Благовіщення Господнього одне із найважливіших у церковному році, адже від нього починається Новий Завіт, починається спасіння людського роду. Про значення та духовну символіку свята Благовіщення Господнього йшлося у духовній науці архиєпископа Львівського Української Греко-Католицької Церкви високопреосвященного владики Ігоря Возняка.

Чимало різноманітних тем звучали цього року у серії духовних наук Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Любомира Гузара. Серед інших роздуми про значення та вплив на майбутнє України факту прийняття християнства.

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [10] [11]

»»» 
  Авторські права застережені.
  Публічне використання матеріалів цього сайту дозволяється за умови
  обов’язкового посилання на  Радіо«Воскресіння».
  Використання з метою прибутків потребує письмового дозволу.
© Радіо «Воскресіння», 2014  
Lviv TOP