Вітаємо на Радіо Воскресіння
    Звукові файли оновлюються щоденно
   Сьогодні: 20.07.2019 
   UKR RUS POL ENG
 Матеріали сайту є архівними
 (1989-2014)
 Інтерв’ю Коментарі
 З місця події
 Дослівно...
 Пошук істини
 Проповіді та духовні науки
 Сучасне монашество
 Мирянське покликання
 Святі Таїнства new
 Фоторепортаж
 Відео
 Авторські програми
 Радіо в гостях ...
 Мистецька фотогалерея
 Музичні прем'єри
 Золота колекція
 Аудіокниги Радіовистави
 Архів повідомлень
 Наша книжкова крамниця
 Агенція Релігійної Інформації
 Архів газети «Мета» в PDF
 Про Радіо «Воскресіння»
 Список трансляторів
 Річні звіти
 Анонси та оголошення
 Благодійні пожертви
 Контакти
   Звукові файли в процесі підготовки
Перейти на сторінку УГКЦ
Актуальні релігійні новини з України

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [10] [11]

Радіовистави та радіосеріалиТакі популярні жанри як радіовистави, аудіокниги в радіоефірі України на сьогодні фактично зникли. Проте в умовах суспільнокультурної, а нині також і фінансової кризи та занепаду, Радіо «Воскресіння» заповнювало цю трудоємку та ресурсоємку нішу. В останні роки Радіо «Воскресіння», як продакш-студія робила це і успішно привертала увагу пересічного слухача. Одна з програм, а саме аудіосеріал для дітей «Ангелику мій, хоронителю мій» із радіорозповідями про найбільші свята церковного календаря отримали нагороду на П'ятому Одеському відкритому конкурсі програм регіональних телерадіоорганізацій «УКРАЇНА ЄДИНА», що відбувся в Одесі 10-13 вересня 2003 р. і був організований Державним комітетом інформаційної політики, телебачення і радіомовлення України, «Центром соціальних технологій людини» (м. Одеса) та Всеукраїнською громадською організацією «Незалежна асоціація телерадіомовників». У конкурсі брало участь 118 телерадіоорганізацій (більш як 300 робіт).

Є дуже вдалі радіо-серіали, створені у співпраці з видатними українськими науковцями, літераторами та духовенством. Для прикладу серед інших: Дмитро Степовик «Іконологія та іконографія», «Візантологія»; Олександр Саган «Національні прояви українського православ'я»; Микола Тимошик «Життєвий шлях Іларіона Огієнка»; Володимира Качура «Бесіди з репресованими священиками». Або цикли радіопрограм з Мирославом Мариновичем, Олегом Турієм, Петром Шкраб'юком, Сергієм Здіоруком. Неперевершеним успіхом користувалися ранішні розважання світлої пам'яті Блаженнішого Мирослава Івана Любачівського. Дуже популярними були радіо-читання книг о. Олександра Меня «Син Людський», Яна Добрачинського «Листи Никодима». Добре сприйнялася радіо-версія книги Верінфріда ван Страатена «Де Бог плаче». Тут би я хотів відзначити творчий доробок нашого диктора заслуженого артиста України Ореста Гарди. І в цьому головна заслуга не стільки колективу радіо, скільки внесок людей різних конфесій, які допомагали нам ці програми робити.

Чимало успішних аудіорубрик видані тиражем на CD дисках. Серед них Книга Вітторіо Мессорі «Переступити поріг надії», серія програм Михайла Гайковського «Релігія та екологія», богословськофілософські роздуми Глави УГКЦ Блаженнішого Любомира «Пошук істини», серія передач Петра Шкраб'юка «До 150річчя від народження Івана Франка», роздуми Мирослава Мариновича на теми однойменної книги «Українська ідея і християнство або коли гарцюють кольорові коні Апокаліпсису», розповіді Олега Турія «Трагічні сторінки історії УГКЦ», духовні повчання отця Ігоря Яціва «Таїнство хрещення», аудіоверсія книги Веренфріда Ван Страатена «Де Бог плаче», біографічні радіонариси Володимира Качура «Репресовані», роздуми Сергія Здіорука «Суспільно-релігійні відносини: виклик Україні XXI століття», роздуми Олександра Сагана «Національні прояви православ'я. Український аспект» та інші.


[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [10] [11]

»»» 
  Авторські права застережені.
  Публічне використання матеріалів цього сайту дозволяється за умови
  обов’язкового посилання на  Радіо«Воскресіння».
  Використання з метою прибутків потребує письмового дозволу.
© Радіо «Воскресіння», 2014  
Lviv TOP