Вітаємо на Радіо Воскресіння
    Звукові файли оновлюються щоденно
   Сьогодні: 19.06.2019 
   UKR RUS POL ENG
 Матеріали сайту є архівними
 (1989-2014)
 Інтерв’ю Коментарі
 З місця події
 Дослівно...
 Пошук істини
 Проповіді та духовні науки
 Сучасне монашество
 Мирянське покликання
 Святі Таїнства new
 Фоторепортаж
 Відео
 Авторські програми
 Радіо в гостях ...
 Мистецька фотогалерея
 Музичні прем'єри
 Золота колекція
 Аудіокниги Радіовистави
 Архів повідомлень
 Наша книжкова крамниця
 Агенція Релігійної Інформації
 Архів газети «Мета» в PDF
 Про Радіо «Воскресіння»
 Список трансляторів
 Річні звіти
 Анонси та оголошення
 Благодійні пожертви
 Контакти
   Звукові файли в процесі підготовки
Перейти на сторінку УГКЦ
Актуальні релігійні новини з України

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]


Спостережній Раді
Радіо «Воскресіння»
для розгляду на засіданні
30 листопада 2007 р. Б.

Керівник проекту: Мирослав ПАВЛЮК

Головний редактор: Василь КОВАЛИШИН


 

Зміст

Вступ
Список передавачів

З життя Церкви


Церковний календар
— Різдво
— Великий Піст
— Великдень
—Духовні науки на свята


Християнське виховання
Державна і християнська освіта
Програми для молоді (2007 рік — Рік молоді)
Монашество
Грані віриЛітературна сторінка

Сакральне мистецтво


Грані екуменізму
Соціальне служіння Церкви


Історія Церкви
Церква і суспільство

 

Вступ

Серед питань, на які Церква сьогодні особливо звертає увагу, є справа християнського виховання молоді, належної підготовки до зрілого життя. Саме тому 2007 рік проголошений Роком молоді. Ця тема має чимало граней, адже підвалини християнської свідомості, а особливо процес виховання, охоплюють найрізноманітніші аспекти впродовж життя людини. З огляду на це та чимало інших питань життя християнської спільноти і формувалася палітра тематики програм Радіо «Воскресіння» у цьому році.

Окремі аспекти згаданих питань глибше висвітлювалися у тематичних серіях радіорозповідей, зокрема, особливо актуальними були радіопередачі про збереження життя ненароджених дітей рубрики «Аборт. Причини. Процес. Наслідки». У них звучали думки фахівців з гінекології та психіатрії, розповіді людей, які зважилися на аборт і тих, хто зважився, попри несприятливі обставини, на пологи. Чимало аспектів формування християнської свідомості, її втілення у конкретних життєвих ситуаціях, творчості письменників чи відомих у суспільстві людей висвітлювалися у тематичній серії радіопередач кандидата історичних наук Петра Шкраб'юка «Дорога до храму». Численні радіорозповіді про дитячу християнську літературу, журнали та творчість додавали пізнавальності та інформативності передачам Радіо «Воскресіння». Варто також відзначити тематичну серію радіопередач «Церква та суспільство» у якій слухачі мали змогу чути розповіді, зокрема, про функціонування інституту капеланства у сучасному українському війську, мирянські молитовні згромадження, погляд Церкви на соціальні питання, які, наприклад, стосуються сімейної політики, погляд на політичне життя держави і так далі. Також доволі просторою цього року є рубрика «З життя Церкви», у якій йшлося про ключові та поточні події життя християнської спільноти, Собори, Синоди, спорудження церков, прощі і т. д.

Безперечно, глибина та компетентність висвітлення окремих питань залежить від особи, яка бере участь у радіопрограмі. Саме цей підхід до приготування радіопередач дозволяє висвітлювати чимало аспектів з окремих тем, які не доступні пересічному слухачеві. Тому у передачах Радіо «Воскресіння» зазвичай були присутні авторитетні гості, які компетентно та цікаво висвітлювали певні теми. Серед них Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Любомир, преосвященний Владика Богдан Дзюрах, Владика Гліб Лончина, преосвященний владика Ігор Возняк, директор Інституту Екуменічних Студій Антуан Аржаковський, голова комісії «Душпастирство охорони здоров'я» у Львівській архієпархії Володимир Люпак, керівник австралійської фундації морського капеланства отець Олександр Кенез, священики Севастьян Дмитрух, Йосиф Мілян та інші. Учасниками радіопередач були чимало світських осіб це, зокрема, директор організації Карітас Стрийської єпархії УГКЦ Лідія Ковальська, кандидат філософських наук Сергій Здіорук, професори Михайло Гайковський, Микола Тимошик, завідувач кафедри «Соціальної педагогіки» гуманітарного факультету Українського католицького університету Марія Швед, завідувач відділом Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні, член міжнародного інституту проблем переривання вагітності та знущання над дітьми доктор Зеновій Онишко та інші.

Розповіді компетентних та цікавих авторів, а відповідно, пізнавальні та духовно насичені передачі, не залишають байдужими наших слухачів. Особливо приємно бачити щирі відгуки на радіопрограми а також отримувати розповіді від наших слухачів (фото 1) про ті теми, які їх хвилюють. Особливо повчальним і цікавим для нас і для усіх слухачів були листи від директора Івано-Франківського державного історико-меморіального музею Олекси Довбуша академіка Володимира Грабовецького із розповіддю про духовно-історичні пам'ятки цього прикарпатського краю, листи від отця Мелетія Батога ЧСВВ з міста Бар із розповідями про Святу Жанну Беретту Моллу, лист із розповіддю про духовний майдан у Києві від слухачки Г. Печарської, схвильовані листи про проблеми сучасного виховання від Володимира Ільченка з м. Нововолинськ, Дніпропетровської обл., Миколи Ященка з м. Лохвиця, Полтавської обл. та багато інших. Нашими слухачами є люди різних вікових категорій, соціальних груп, рівня освіти та фінансового становища. Щодо кількості, то за даними TNS Ukraine на Першому каналі Національного радіо, наприклад, вечірню програму Радіо «Воскресіння» одночасно слухають близько трьох мільйонів громадян України. Географія слухацької пошти додає сил та впевненості у справі, яку робимо, а також є прикладом ефективності та вдалого ефірного покриття.


(photo 1) scheme of transmitters location
Цього року передачі Радіо «Воскресіння» поширювалися за посередництвом всеукраїнської кабельної мережі та паралельно у системі численних
радіопередавачів, схема розміщення яких вказана на фото 2. Програми Радіо «Воскресіння» також включені до розкладу супутникового мовлення УР-1, який можна побачити на веб-сайті телерадіокомпанії (http://www.nrcu.gov.ua). Розклад трансляції радіопрограм у 2007 році сформовано таким чином:
— Перший канал Національного радіо: понеділок о 23.10 год., вівторок — 21. ЗО год., та четвер о 22.30 год.;
— Радіомережа Радіокомпанії «Західна столиця»: середа о 14.40 год., субота о 15. 40 год., неділя о 8. 40 год.;
— Еко-Радіо (Львів): щодня о 7.00 год., з понеділка до п'ятниці о 15.05 та 21.05 год., в суботу та неділю о 17.00 у блоці з лідером суспільно-політичних програм Радіо «Свобода».

Передачі на Першому Національному каналі Українського радіо транслюються з центральної апаратної у м. Київ (вул. Хрещатик, 26) за посередництвом кабельної (проводової) радіомережі Міністерства зв'язку України та передавачів загальною кількістю 92 (Список передавачів, їх місце розташування, потужність та частоти див. ст. 7-9). Цей канал радіомовлення сьогодні має найбільше покриття території України. Професійний рівень програм Радіо «Воскресіння» підтверджений також дотриманням вимог технічного, змістового та мовностилістичного характеру редакції УР-1. Радіопрограми «Воскресіння» також анонсуються у рекламних випусках редакції УР-1 і включені до щоденної програми радіопередач, яка друкується у всеукраїнській газеті «Говорить і показує Україна» (фото 3,4).
Цифрова версія радіопередач щодня оновлюється на веб-сторінці Радіо «Воскресіння» за адресою (www.rr.lviv.ua). Одна з переваг такого формату — можливість переслухати програму як у день виходу в ефір, так і знайти потрібний випуск через кілька місяців в електронному архіві.

На веб-сайті Радіо «Воскресіння» представлено тематичні рубрики у різних цифрових форматах: аудіо-, фото-, відео- і текстові матеріали. В аудіорубриці «Події. Факти. Коментарі» цього року окрім звукового матеріалу подається також його текстова версія. Статистика відвідування нашого веб-сайту підтверджує необхідність та доречність текстового розшифрування найактуальніших матеріалів. Також періодично оновлюються матеріали рубрик «Музичні прем'єри», «Автори», «Фоторепортаж», «Дослівно» та інші, які охоплюють, зокрема, текстові матеріали, аудіопрезентації та цифрові аудіоверсії новинок духовної музики, тематичні серії радіорозповідей, які отримали найбільше відгуків від радіослухачів чи є найактуальнішими.

Присутність наших радіопередач у мережі Інтернет значно розширює карту трансляції радіопрограм, яка виходить далеко за межі України. Окрім цього, за посередництвом Інтернету у цьому році налагоджено тісну співпрацю з керівником Австралійської фундації морського капеланства священиком Олександром Кенезом та Секретаріатом Душпастирства Брюсселя УГКЦ.

Список передавачів Першого каналу Українського Радіо, що транслюють програми Радіо „Воскресіння".

Міцезнаходження Діапазон Частота Потужність
 
Вінницька область
Бершадь УКХ моно 70,1 4
Вінниця УКХ моно 71,69 4
 
Волинська область
Горохів УКХ моно 71,93 0,08
Ковель УКХ моно 66,02 4
Луцьк УКХ моно 71,36 0,08
 
Дніпропетровська область
Дніпропетровськ УКХ моно 68,36 4
Кривий Ріг УКХ моно 71,63 4
Нікополь УКХ моно 68,38 1
 
Донецька область
Донецьк УКХ моно 69,77 4
Краматорськ УКХ моно 69,41 4
Маріуполь УКХ моно 67,34 4
 
Житомирська область
Андріївка УКХ моно 71,9 4
Олевськ УКХ моно 69,8 4
 
Закарпатська область
Великий Березний УКХ моно 68,42 0,1
Міжгір'я УКХ моно 70,64 0,1
Рахів УКХ моно 70,19 2
Ужгород УКХ моно 69,53 4
Хуст УКХ моно 70,04 4
 
Запорізька область
Бердянськ УКХ моно 68,57 0,1
Запоріжжя УКХ моно 70,73 4
Комиш-Зоря УКХ моно 68,99 4
Мелітополь УКХ моно 68,72 2
Приморськ УКХ моно 69,17 0,08
Токмак УКХ моно 71,06 0,1
 
Івано-Франківська область
Івано-Франківськ УКХ моно 71,24 4
 
Київська область
Київ ДХ моно 0,207 500 (250)
Київ УКХ стерео 68,51 15
Київ УКХ(FM) стерео 105 5
Тетіїв УКХ моно 70,22 0,1
 
Кіровоградська область
Кіровоград УКХ моно 66,98 4
 
АР Крим
Алупка УКХ моно 72,38 0,02
Алушта УКХ моно 67,7 0,1
Керч УКХ моно 71,66 4
Красноперекопськ УКХ моно 66,8 4
Нікіта УКХ моно 71,3 0,1
Октябрьське СХ 0,648 150
Севастополь УКХ моно 67,25 4
Сімферополь СХ 1,584 1
Сімферополь УКХ моно 66,68 4
Совєтський УКХ моно 72,2 4
 
Луганська область
Луганськ УКХ моно 68,75 1
Ровеньки УКХ моно 69,08 4
Старобільськ УКХ моно 69,65 4
 
Львівська область
Львів УКХ моно 67,04 4
 
Миколаївська область
Миколаїв УКХ моно 69,8 4
Первомайськ УКХ моно 69,92 4
 
Одеська область
Жовтень УКХ моно 68,99 4
Кам'янське УКХ моно 66,59 4
Котовськ УКХ моно 67,25 4
Одеса УКХ моно 70,52 4
 
Полтавська область
Гадяч УКХ моно 102,1 0.03
Гребінка УКХ моно 73,79 0,1
Іскрівка УКХ моно 65,96 0,75
Карлівка УКХ моно 73,7 0,03
Котельва УКХ моно 67,64 0,1
Красногорівка УКХ моно 66,08 4
Кременчук УКХ моно 73,79 0,1
Лелюхівка УКХ моно 69,47 0,75
Лохвиця УКХ моно 73,88 0,1
Нові Мартиновичі УКХ моно 67,64 0,1
Полтава УКХ моно 71,21 0,1
Чорнухи УКХ моно 102,2 0,03
Чутове УКХ моно 67,64 0,03
 
Рівненська область
Рівне (Антопіль) УКХ моно 66,73 4
 
Сумська область
Білопілля УКХ моно 66,5 4
Тростянець УКХ моно 68,75 4
Шостка УКХ моно 65,93 4
 
Тернопільська область
Бережани УКХ моно 67,28 0,05
Бучач УКХ моно 66,05 0,05
Тернопіль (Лозова) УКХ моно 69,83 4
Чортків УКХ моно 66,59 0,05
Шумськ УКХ моно 70,7 0,05
 
Харківська область
Зачепилівка УКХ моно 71,51 0,1
Ізюм УКХ моно 72,08 4
Харків УКХ моно 67,13 4
 
Херсонська область
Василівка УКХ моно 69,23 4
Херсон УКХ моно 71,9 4
 
Хмельницька область
Волочиськ УКХ моно 68,72 4
Городок УКХ моно 71,51 0,1
Ізяслав УКХ моно 66,32 0,1
Кульчіївці (Кам.-Подільський) УКХ моно 70,76 4
Полонне УКХ моно 68,06 0,1
Хмельницький УКХ моно 67,7 4
Чемерівці УКХ моно 70,88 0,1
Шепетівка УКХ моно 66,08 0,1
 
Черкаська область
Буки УКХ моно 67,88 4
Черкаси УКХ моно 72,2 4
 
Чернівецька область
Новодністровськ УКХ моно 69,59 4
Чернівці УКХ моно 69,26 4
 
Чернігівська область
Прилуки УКХ моно 71 4
Холми УКХ моно 66,71 4
Чернігів УКХ моно 69,47 4

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]

»»» 
  Авторські права застережені.
  Публічне використання матеріалів цього сайту дозволяється за умови
  обов’язкового посилання на  Радіо«Воскресіння».
  Використання з метою прибутків потребує письмового дозволу.
© Радіо «Воскресіння», 2014  
Lviv TOP