Вітаємо на Радіо Воскресіння
    Звукові файли оновлюються щоденно
   Сьогодні: 23.07.2019 
   UKR RUS POL ENG
 Матеріали сайту є архівними
 (1989-2014)
 Інтерв’ю Коментарі
 З місця події
 Дослівно...
 Пошук істини
 Проповіді та духовні науки
 Сучасне монашество
 Мирянське покликання
 Святі Таїнства new
 Фоторепортаж
 Відео
 Авторські програми
 Радіо в гостях ...
 Мистецька фотогалерея
 Музичні прем'єри
 Золота колекція
 Аудіокниги Радіовистави
 Архів повідомлень
 Наша книжкова крамниця
 Агенція Релігійної Інформації
 Архів газети «Мета» в PDF
 Про Радіо «Воскресіння»
 Список трансляторів
 Річні звіти
 Анонси та оголошення
 Благодійні пожертви
 Контакти
   Звукові файли в процесі підготовки
Перейти на сторінку УГКЦ
Актуальні релігійні новини з України

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]

Християнська пісня

(фото 60) Остап СтахівНайбільше і найглибше таїнство християнської віри - це таїнство воплочення Божого Сина. Предвічний Бог стає немовлям, але не перестає бути Богом. «І слово стало тілом і оселилося між нами», — каже євангелист Іван. «Бог предвічний народився», — співаємо в українській колядці. Христове Різдво це колиска нашої віри.
Народні звичаї, колядки пробуджують і підтримують дух Різдва. У нашому ефірі звучали колядки у виконанні Остапа Стахіва (фото 60), Тараса Курчика, дуету «Писанка».

(фото 59) бард Олесь ДякПіснею «Коляда» розпочалася серія передач Радіо «Воскресіння» за участю автора музики, поета і композитора, відомого барда Олеся Дяка (фото 59). У виконанні композитора у передачах звучали також пісні на вірші священика Ярослава Лесіва.
За пропаганду духовної пісні УГКЦ відзначила медаллю Божої Матері дует «Писанка», який також є лауреатом Міжнародної премії «Дружба». Для Радіо «Воскресіння» про свою творчість розповіли заслужені артисти України Іван Кавацюк та Оксана Савчук (фото 61).Грані екуменізму

(фото 62) доктор філософських наук Олександр СаганУ серії радіопередач «Національні прояви православ'я. Український аспект» за участю доктора філософських наук Олександра Сагана (фото 62) йшлося про глибинні аспекти існування Православної Церкви в Україні. Радіо «Воскресіння» ознайомило своїх слухачів з коментарем Блаженнішого Любомира Гузара щодо об'єднання українських Церков, який прозвучав на прес-конференції в Українському незалежному інформаційному агентстві новин у Києві.


Соціальне служіння Церкви

Про те, як сьогодні Церква опікується хворими, а також про відзначення Дня хоспісної та паліативної опіки в Україні розповіла голова митрополичої комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров'я, сестра-служебниця Прєнєпорочної Діви Марії Надія Котур. Понад 200 дітей з особливими потребами та їх родини отримали духовну та матеріальну допомогу, звернувшись до організації «Карітас» при Самбірсько-Дрогобицькій єпархії УГКЦ. Всього ж у Дрогобичі зареєстровано понад 600 таких дітей. Про них розповіла Ірина Дзюрах, голова товариства захисту дітей-інвалідів «Надія» та соціальний працівник благодійного фонду «Карітас» Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, відповідальна за роботу з неповносправними дітьми та малозабезпеченими одинокими людьми похилого віку.
(фото 64) Отець-доктор Святослав Шевчук
Отець-доктор Святослав Шевчук (фото 64), адміністратор Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви розповів про свій офіційний візит до Аргентини. У програмі візиту — відвідини філії Римського Українського Католицького Університету Святого Климента Папи Римського у провінції Місіонес де проходили 22-гі курси українознавства для нащадків українських емігрантів у Аргентині.

14 травня, у неділю розслабленого, УГКЦ відзначала День хворого. Цього дня Церква у молитвах вперше приєдналася до Всесвітнього Дня хворого, започаткованого 11 лютого 1993 року з благословення Папи Івана Павла II. На Божественній Літургії моляться за недужих та їх близьких, за медичних працівників та осіб, котрі опікуються хворими. Особливу увагу Церква звертає на проблеми людей з різними психічними розладами. У єпархіях проходили зустрічі, мета яких — привернути   увагу   християнської спільноти та громадськості до проблем покращення опіки над хворими та їх місця серед нас. У кожній парафії священики відвідують лікувальні заклади, уділяючи хворим людям Святі Таїнства.
(фото 63) сестра Надія КотурУ програмах Радіо «Воскресіння» з нагоди відзначення Дня хворого в Києво-Галицькій Митрополії звучало Пастирське звернення Блаженнішого Любомира до вірних УГКЦ та інтерв'ю з сестрою Надією Котур (фото 63) (згромадження Сестер Служебниць Пренепорочної Діви Марії) про заходи, заплановані на відзначення Дня Хворого в Українській Греко-Католицькій Церкві. Ще сестра Надія розповіла про діяльність, мету, завдання, перспективи Митрополичої комісії у справах душпастирства охорони здоров'я УГКЦ.


(фото 65) кандидат педагогічних наук Марія ШведВ українських військових частинах все частіше можна зустріти священиків. Про капеланство у Донецько-Харківському екзархаті УГКЦ йшлося в інтерв'ю з о. Михайлом Заверчуком.

Цього року в Українському Католицькому університеті близько ЗО студентів мають змогу навчатися за програмою нової спеціальності: соціальна педагогіка. Про особливості цієї програми саме в Католицькому університеті, її актуальності в українському суспільстві розповіла доцент, кандидат педагогічних наук Марія Швед (фото 65), завідувач кафедри педагогіки УКУ та керівник програми «Соціальна педагогіка».

(фото 66) консультативні центри підтримкиНадзвичайно гостро серед міграційних проблем, які стоять зараз перед світовою спільнотою, вирізняється проблема торгівлі жінками. Відколи Україна відкрила кордони, її громадянки сотнями тисяч почали виїздити на Захід. Оскільки така міграція нерідко має нелегальний характер, то чимало українок опинилися в іноземних будинках розпусти, де їхнє життя і здоров"я піддається значному ризикові. Вже понад два роки в Україні благодійна організація Католицької Церкви «Карітас» допомагає потерпілим жінкам, надаючи психологічну, соціальну та професійну реабілітацію. Про консультативні центри (фото 66) підтримки які діють у Хмельницькому, Івано-Франківську, Сокалі та Дрогобичі розповіла Наталя Голинська, координатор проекту допомоги жінкам-жертвам торгівлі людьми у Самбірсько- Дрогобицькій єпархії Української-Греко-Католицької Церкви.

Захист життя

Тематичну радіопрограму про проблеми боротьби з абортами підготували практиканти Радіо «Воскресіння», студенти Львівського державного університету Тетяна Луцик та Лідія Губич.

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]

»»» 
  Авторські права застережені.
  Публічне використання матеріалів цього сайту дозволяється за умови
  обов’язкового посилання на  Радіо«Воскресіння».
  Використання з метою прибутків потребує письмового дозволу.
© Радіо «Воскресіння», 2014  
Lviv TOP