Вітаємо на Радіо Воскресіння
    Звукові файли оновлюються щоденно
   Сьогодні: 19.06.2019 
   UKR RUS POL ENG
 Матеріали сайту є архівними
 (1989-2014)
 Інтерв’ю Коментарі
 З місця події
 Дослівно...
 Пошук істини
 Проповіді та духовні науки
 Сучасне монашество
 Мирянське покликання
 Святі Таїнства new
 Фоторепортаж
 Відео
 Авторські програми
 Радіо в гостях ...
 Мистецька фотогалерея
 Музичні прем'єри
 Золота колекція
 Аудіокниги Радіовистави
 Архів повідомлень
 Наша книжкова крамниця
 Агенція Релігійної Інформації
 Архів газети «Мета» в PDF
 Про Радіо «Воскресіння»
 Список трансляторів
 Річні звіти
 Анонси та оголошення
 Благодійні пожертви
 Контакти
   Звукові файли в процесі підготовки
Перейти на сторінку УГКЦ
Актуальні релігійні новини з України

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]


Спостережній Раді
Радіо «Воскресіння»
для розгляду на засіданні
12 грудня 2006 р. Б.

Керівник проекту: Мирослав ПАВЛЮК

Головний редактор: Василь КОВАЛИШИН

 
Зміст

Вступ 
Список передавачів

2006 рік — Рік захисту духовного
світу дитини
З життя Церкви


Духовна наука
Християнське виховання
Монашество
Мирянство


Церковний календар
Духовна наука на Великий Піст


Віра і наука
Грані віри
Християнська пісня
Грані екуменізму
Соціальне служіння Церкви
Захист життя


Сакральне мистецтво


Нові призначення в Українській
Греко-Католицькій Церкві
Музична сторінка
Історія Церкви


Церква і суспільство
Програми для молоді
15 років в ефірі


 

Вступ

2006 рік в житті Церкви та суспільства сповнений контрастними подіями, проте все ж спрямований до чітко означених духовних орієнтирів, що виразно проявилися у вислідах різних заходів. Хоча цей рік позначений «чорною стрічкою» — 60-ліття псевдособору 1946 року. Якщо згадати події, у яких Церква брала участь, то вони свідчать про перспективність шляху взаємного єднання, християнської любові та прощення зокрема між представниками різних християнських конфесій. Власне, у цьому контексті та, зважаючи на такі важливі фактори, як об'єктивність, виваженість у поданні інформації та толерантність, журналісти Радіо «Воскресіння» розповідали про життя Церкви в Україні та поза її межами. Найважливіші та найрезонансніші події, розмаїття тематики євангелізуючого і катехитичного характеру складали зміст передач Радіо «Воскресіння» у цьому році.

Вагомий відсоток аудіоматеріалів спрямований також на слухачів, які не є практикуючими християнами чи взагалі ще не ставили перед собою питання щодо визначення свого духовно-релігійного життя. Це розповіді про духовні пошуки відомих людей (письменників, священиків, громадських діячів тощо), науково-публіцистичні розвідки, зокрема щодо історії Христової Церкви, ключових історико-культурних подій та особистостей. Про зацікавлення і успішність тієї чи іншої темою ми дізнаємося з телефонних дзвінків і редакційної пошти (фото 2), які отримуємо щодня . Таким чином маємо зворотній зв'язок із нашими слухачами.

Важливим фактором у формуванні тематичної та змістової частини програм вважаємо формування авторського потенціалу. У програмах Радіо «Воскресіння» цього року брали участь науковці, історики, священики, єпископи та миряни. Особливо успішними були теми, які піднімалися у авторських передачах директора Інституту історії Церкви Олега Турія, кандидата історичних наук, письменника Петра Шкраб'юка, у програмах за участю кандидата філософських наук Сергія Здіорука, кандидата історичних наук Михайла Гайковського, Глави УГКЦ Блаженнішого Любомира Кардинала Гузара, ієромонаха ЧСВВ Йосифа Будая, ієромонаха Севастьяна Дмитруха, священиків Назарія Заторського, Ігора Пелехатого, Олега Панчиняка, професора Дмитра Степовика, відомого диригента Роджера МакМерріна та багатьох інших авторів.

Окрім тематики та змісту програм структура, географія і чисельність слухацької аудиторії зумовлена також такими факторами, як схема розміщення передавачів (див. фото 1), та стан всеукраїнської кабельної мережі. У кількісному вираженні, за статистичними даними Т1Ч8 ІЛсгаіпе на Першому каналі Національного радіо, наприклад, вечірню програму Радіо «Воскресіння» одночасно слухають близько трьох мільйонів громадян України. Це люди усіх вікових категорій, соціальних груп, рівня освіти та фінансового становища.

У 2006 році програми Радіо «Воскресіння» транслювалися передавачами таких радіокомпаній:
—Перший канал Національного радіо: понеділок, вівторок о 21 год. 30 хв., четвер, п'ятниця о 22 год. 30 хв.;
—Радіомережа Радіокомпанії «Західна столиця»: у середу о 14 год. 00 хв., суботу
о 15 год. 40 хв., неділю о 8 год. 40 хв.; — Івано-Франківська ТРК Радіо «Дзвони»: протягом тижня двічі на день о 12.00 год. та 18 год. 50 хв.;
— Еко-Радіо (Львів): щодня о 7.00 та з понеділка до п'ятниці о 13.30, в суботу та неділю о 17.00 у блоці з лідером суспільно-політичних програм Радіо «Свобода».


(фото. 1) Розміщення передавачів

Радіопрограми на Першому Національному каналі Українського радіо транслюються з центральної апаратної у м. Київ (вул. Хрещатик, 26) за посередництвом кабельної (проводової) радіомережі Міністерства зв'язку України та передавачів загальною кількістю 92 (Список передавачів, їх місце розташування, потужність та частоти див. ст. 6-8). Цей канал радіомовлення сьогодні має найбільше покриття території України. Професійний рівень програм Радіо «Воскресіння» підтверджений також дотриманням вимог технічного, змістового та мовностилістичного характеру редакції УР-1. Радіопрограми «Воскресіння» також анонсуються у рекламних випусках редакції УР-1 і включені до щоденної програми радіопередач, яка друкується у всеукраїнській газеті «Говорить і показує Україна».

Присутність у мережі Ьгїетеі; сьогодні для кожного засобу масової інформації стало майже обов'язковим. Цифрове мовлення вже давно не є новинкою, тому Радіо «Воскресіння» у всесвітній електронній павутині вже тривалий час представлене своїм сайтом за адресою (http://www.rr.lviv.ua), на якому радіопрограми у цифровій версії оновлюються щодень. Одна з переваг цифрової версії радіопередач—це можливість переслухати програму як у день виходу в ефір, так і знайти потрібний випуск через кілька місяців в архіві на сайті.Веб-сайт Радіо «Воскресіння» поділено на рубрики і сторінки відповідно для аудіо-, фото-, відео- і текстових матеріалів. Наші аудіорубрики «Події. Факти. Коментарі»,
«Музичні прем’єри»«Автори»«Фоторепортаж»«Дослівно» та інші охоплюють, зокрема, текстові матеріали, аудіопрезентації та цифрові аудіоверсії новинок духовної музики, тематичні серії радіорозповідей, які отримали найбільше відгуків від радіослухачів чи є найактуальнішими.

Цифровий формат мовлення у мережі Internet окреслює карту трансляції радіопрограм, яка виходить далеко за межі України. Чимало відгуків та пропозиції про співпрацю отримуємо через електронну пошту. Саме за посередництвом електронних форм комунікації Радіо «Воскресіння» тривалий час співпрацює з Секретаріатом Душпастирства Брюсселя УГКЦ та духовенством інших країн.

Сьогодні чимало електронних ЗМІ користуються послугами супутникового мовлення, що дозволяє охоплювати величезні території далеко за межами однієї країни і, відповідно, значно збільшувати численність аудиторії. На стадії завершення перебуває формування супутникового мовлення Першим національним каналом радіомовлення. Це водночас надає можливість для Радіо «Воскресіння» стати учасником цього процесу. У розкладі супутникового мовлення УР-1, який можна знайти на веб-сайті телерадіокомпанії (http://www.nrcu.gov.ua/), протягом 2006-го року також були включені і передачі Радіо «Воскресіння».

Список передавачів Першого каналу Українського Радіо, що транслюють програми Радіо „Воскресіння“.

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]

»»» 
  Авторські права застережені.
  Публічне використання матеріалів цього сайту дозволяється за умови
  обов’язкового посилання на  Радіо«Воскресіння».
  Використання з метою прибутків потребує письмового дозволу.
© Радіо «Воскресіння», 2014  
Lviv TOP