Вітаємо на Радіо Воскресіння
    Звукові файли оновлюються щоденно
   Сьогодні: 16.02.2019 
   UKR RUS POL ENG
 Матеріали сайту є архівними
 (1989-2014)
 Інтерв’ю Коментарі
 З місця події
 Дослівно...
 Пошук істини
 Проповіді та духовні науки
 Сучасне монашество
 Мирянське покликання
 Святі Таїнства new
 Фоторепортаж
 Відео
 Авторські програми
 Радіо в гостях ...
 Мистецька фотогалерея
 Музичні прем'єри
 Золота колекція
 Аудіокниги Радіовистави
 Архів повідомлень
 Наша книжкова крамниця
 Агенція Релігійної Інформації
 Архів газети «Мета» в PDF
 Про Радіо «Воскресіння»
 Список трансляторів
 Річні звіти
 Анонси та оголошення
 Благодійні пожертви
 Контакти
   Звукові файли в процесі підготовки
Перейти на сторінку УГКЦ
Актуальні релігійні новини з України

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [10] [11] [12]

Видавництва

(фото 79) Богдан ТрояновськийЦього року у видавництві «Свічадо» вийшло у світ понад 2600000 примірників книжок на духовну тематику. Видавництво презентувало свої книги не лише в межах України, а й за кордоном. Про діяльність і плани на наступний рік розповів директор Богдан Трояновський (фото 79).

(фото 80) Мар’ян Лозинський122 роки тому на Львівщині зародилось видавництво побожних книжок «Місіонар» при монастирі ЧСВВ у Жовкві. До 1936 року побачили світ понад 500 найменувань різних видань. У цьому році видавництво «Місіонар» відсвяткувало вже десяту річницю з часу відновлення діяльності і встигло видати понад 600 найменувань. Про перспективи розвитку і проблеми  у видавничій справі — інтерв’ю з кандидатом історичних наук, директором видавництва «Місіонар» Мар’яном Лозинським (фото 80).
 

Грані екуменізму

(фото 81) Роман КурашЄпископ Миколаївський і Богоявленський Української Православної Церкви Київського Патріархату Володимир Ладика: «Стосунки між різними церквами у нашій єпархії будуються на засадах християнської любові». Інтерв’ю з владикою Володимиром про проблеми відродження Христової Церкви на Півдні України.

«Християнський інтернет» — інтерв’ю з прес-секретарем Глави УГКЦ о. Ігорем Яцівим про перспективи поширення Слова Божого у мережі інтернет та офіційну сторінку Української Греко-Католицької Церкви.

Про особливості релігійної ситуації на Львівщині, головні тенденції у міжконфесійних стосунках, справі повернення церковного майна та ін. — в інтерв’ю з завідувачем відділу у справах релігій Львівської облдержадміністрації Романом Курашем (фото 81).
(фото 82) (фото 83)
(фото 84)Освячення наріжного каменю церкви Пресвятої Богородиці у м. Ужгород, де під одним дахом відправлятимуть богослужіння громади Греко-Католицької та Римо-Католицької Церков. В освяченні взяли участь апостольський нунцій Іван Юркович, єпископ Мукачівський УГКЦ Мілан Шашік та єпископ РКЦ Антал Майнек. Заплановано спорудити двоярусну церкву, на першому поверсі збиратиметься римо-католицька громада, на другому — греко-католицька. Опікуватимуться церквою отці-францисканці східного та західного обряду (фото 82-84).
(фото 85)
13 червня 2005 року в Українському Католицькому Університеті відкрито Інститут екуменічних студій. З нагоди його інавгурації в УКУ 13-14 червня проходила міжнародна конференція «Дружба як екуменічна цінність», в якій взяли участь науковці, богослови та єрархи з різних християнських конфесій з України, Західної Європи та США.
(фото 86)

Урочисте відкриття польських військових поховань у Львові на Личаківському кладовищі — один з кроків у налагодженні добрих відносин та пошуку порозуміння між українським та польським народами (фото 85-86).

Спільні українсько-польські заходи, зокрема, там, де відбувалися кровопролитні бої сьогодні мають на меті порозуміння між народами, трагічні сторінки в історії яких ще до нині даються взнаки. Село Стаївка (на Львівщині) на українсько-польському кордоні одне з таких місць, де з ініціативи Церкви та місцевих адміністрацій організовуються спільні заходи примирення.


Соціальне служіння Церкви

(фото 87) священик Андрій НагірнякЦілі, завдання соціального та суспільного служіння Церкви — тема інтерв’ю з референтом із соціальних питань бюро УГКЦ для зв’язків з органами державної влади у Києві священиком Андрієм Нагірняком (фото 87).

Лікарняне капеланство — виклик часу; яким має бути сучасний капелан, які завдання стоять перед духівником у лікарні — ці та чимало інших тез звучали на семінарі, організованому сестрами Служебницями Непорочної Діви Марії у Львові. Про цей захід розповіла сестра Надія Котур.

(фото 88) о. Олександр КенезРадіорозповідь про презентацію фундації «Синапсис» для допомоги у лікуванні дітей, хворих на аутизм, організовану  Фондом взаємодопомоги та захисту прав дітей.

Однією з особливостей Одесько-Кримського екзархату Української Греко-Католицької Церкви є духовна опіка над моряками. У цій царині екзарх Одесько-Кримський Василь Івасюк та відповідальні священики тісно співпрацюють з Міжнародною Українською капеланською спілкою, керівником якої є о. Олександр Кенез (фото 88).


[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [10] [11] [12]

»»» 
  Авторські права застережені.
  Публічне використання матеріалів цього сайту дозволяється за умови
  обов’язкового посилання на  Радіо«Воскресіння».
  Використання з метою прибутків потребує письмового дозволу.
© Радіо «Воскресіння», 2014  
Lviv TOP