Вітаємо на Радіо Воскресіння
    Звукові файли оновлюються щоденно
   Сьогодні: 23.07.2019 
   UKR RUS POL ENG
 Матеріали сайту є архівними
 (1989-2014)
 Інтерв’ю Коментарі
 З місця події
 Дослівно...
 Пошук істини
 Проповіді та духовні науки
 Сучасне монашество
 Мирянське покликання
 Святі Таїнства new
 Фоторепортаж
 Відео
 Авторські програми
 Радіо в гостях ...
 Мистецька фотогалерея
 Музичні прем'єри
 Золота колекція
 Аудіокниги Радіовистави
 Архів повідомлень
 Наша книжкова крамниця
 Агенція Релігійної Інформації
 Архів газети «Мета» в PDF
 Про Радіо «Воскресіння»
 Список трансляторів
 Річні звіти
 Анонси та оголошення
 Благодійні пожертви
 Контакти
   Звукові файли в процесі підготовки
Перейти на сторінку УГКЦ
Актуальні релігійні новини з України

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [10] [11] [12]

Віра і наука

«Віра і наука» —  християнський погляд на дискусійні аспекти містичної символіки крові. Авторська програма Володимира Качура.

Грані віри

(фото 59) Блаженніший Любомир Кардинал ГузарПроблема однозгідності вчення Церкви з історичною постаттю Ісуса Христа — тема серії радіорозповідей «Христологічні орієнтири» диякона Назара Заторського.

Блаженніший Любомир Кардинал Гузар (фото 59) — християнський погляд на людські популяції, раси і кровозмішання. Теми передач:
— Далека та близька майбутність Людини.
— Про причини занепаду і духовних блукань людства.
— Явище депресії
— Хрещення Руси та ін.


(фото 60) редактор журналу «Перехід-4» Ігор Каганець


Сучасний, неординарний та претензійний погляд на окремі аспекти вивчення Святого Письма, зокрема, генеалогії Ісуса Христа, історії написання Біблії подається у серії передач за участю редактора журналу «Перехід-4» Ігора Каганця (фото 60).
Сектантство

(фото 61) студент Львівської Духовної семінарії Святого Духа Тарас СеменюкПро «Нью-ейдж» за публікаціями у німецькому часописі «Гердер корреспонденц» та представлену Ватиканом публікацію «Ісус Христос — джерело води живої. Християнські рефлексії про Нью-Ейдж» розповідає священик Назар Заторський.

(фото 62) студент Миколай Микосовський«Психологія сектантства, методика вербування» — серія радіопрограм студента Львівської Духовної семінарії Святого Духа Тараса Семенюка (фото 61).

 «Сектантство — християнський аспект» — радіорозповіді студента Василіанського інституту філософсько-богословських студій ім. Митрополита Йосифа Велямина Рутського Миколая Микосовського (фото 62).Захист життя

(фото 63) працівник Інституту родини при УКУ Петро ГусакПостабортний синдром сьогодні вже є доведеним фактом. Про це явище, яке спостерігається після операцій з переривання вагітності, йшлося на  семінарах «Розуміння післяабортних ран та їх зцілення», організованих Інститутом Родини і Подружнього життя, які відбулися у Львові в Українському Католицькому Університеті у червні цього року. Семінари проходили в рамках Проекту Рахиль, покликаного допомогти жінкам подолати постабортний синдром.

Звернення християнських Церков України до держави та українського народу з приводу недопустимості штучного переривання вагітності.

Захист життя ненародженої дитини, чи людина є людиною у момент запліднення про ці та інші питання — в інтерв’ю з працівником Інституту родини при УКУ Петром Гусаком (фото 63).
 

Програми для молоді

(фото 64) Сестра Теодозія ПолотнюкРадіорозповідь про всеукраїнську акцію «Різдво — разом», організовану вищими навчальними закладами Галичини. Сотні молодих людей з різних куточків України на час Різдва мали можливість ознайомитися із українськими святковими традиціями.

Цього року на молодіжній прощі до Кельна (Німеччина) ім’я світлої пам’яті Івана Павла II  не сходило з уст прочан, які з’їхалися з усіх куточків світу. Проща об’єднала у спільній молитві віруючих багатьох християнських конфесій, що, власне, і було одним із завдань організаторів — ділиться своїми враженнями про прощу студент Львівської духовної семінарії Св. Духа Тарас Семенюк.

Активну виховну діяльність у справі виховання молоді проводять сестри Чину Святого Василія Великого у Запоріжжі. Сестра Теодозія Полотнюк опікується дітьми із неблагополучних родин (фото 64).

(фото 65)Історія та діяльність студентського молодіжного братства «Введення у храм Пресвятої Богородиці» при Львівській духовній семінарії Святого Духа — у рубриці «Сторінка семінарії». Автор — студент четвертого курсу Павло Дроздяк.

Цікаве і змістовне дозвілля на час літніх канікул для молоді а також тренінг-семінар для молодих лідерів, педагогів, соціальних працівників організовує Академія Української молоді при УКУ. Про ці заходи розповідає координатор Олена Яремко.
(фото 66)
«Сторінка семінарії» — студенти Львівської духовної семінарії Св. Духа Павло Дроздяк і Тарас Семенюк готують періодичні розповіді про діяльність духовної семінарії та семінарських братств.

«Ми хочемо побачити Ісуса» — розповідь про євангелізаційну програму для молоді, розроблену духовно-пасторальним відділом Українського католицького університету. Інтерв’ю з організатором Марією Крижанівською.
(фото 67) 
Відкриття центру імені Дона Боска в Івано-Франківську, спеціального закладу для організації дозвілля для молоді та дітей у християнському дусі а також для здобуття основ професійних знань та навичок. Керівник молодіжного християнського центру — священик УГКЦ Ігор Пелехатий (фото 65-67).
Духовна наука

Молитва у духовному житті християнина — духовні розважання ієромонаха Йосифа Будая.

Розважання та пізнання глибин Євангелія від Івана — серія  радіорозповідей о. Назара Заторського.

«Проблеми духовного зростання» — інтерв’ю з о. Теодозієм Янківим.

«Прозорливість та дар пророцтва» — духовна бесіда з священиком УГКЦ Теодозієм Янківим.

Радіорозповідь про прощу «Хресною дорогою пройшли з родинного села Патріарха Йосифа Сліпого Заздрість до Зарваниці громади церкви, що на Аскольдовій могилі у Києві».

Чи прощаємо ми своїм ближнім, чи вміємо прощати, чому необхідне прощення — на ці та інші запитання у серії радіопрограм «Прощення» відповідає ієромонах чину Святого Василія Великого Йосиф Будай.

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [10] [11] [12]

»»» 
  Авторські права застережені.
  Публічне використання матеріалів цього сайту дозволяється за умови
  обов’язкового посилання на  Радіо«Воскресіння».
  Використання з метою прибутків потребує письмового дозволу.
© Радіо «Воскресіння», 2014  
Lviv TOP