Вітаємо на Радіо Воскресіння
    Звукові файли оновлюються щоденно
   Сьогодні: 21.07.2019 
   UKR RUS POL ENG
 Матеріали сайту є архівними
 (1989-2014)
 Інтерв’ю Коментарі
 З місця події
 Дослівно...
 Пошук істини
 Проповіді та духовні науки
 Сучасне монашество
 Мирянське покликання
 Святі Таїнства new
 Фоторепортаж
 Відео
 Авторські програми
 Радіо в гостях ...
 Мистецька фотогалерея
 Музичні прем'єри
 Золота колекція
 Аудіокниги Радіовистави
 Архів повідомлень
 Наша книжкова крамниця
 Агенція Релігійної Інформації
 Архів газети «Мета» в PDF
 Про Радіо «Воскресіння»
 Список трансляторів
 Річні звіти
 Анонси та оголошення
 Благодійні пожертви
 Контакти
   Звукові файли в процесі підготовки
Перейти на сторінку УГКЦ
Актуальні релігійні новини з України

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [10] [11] [12]

Церква і суспільство

(фото 102) Віктор Єленський«Точка зору християнина...» — інтерв’ю з доктором філософських наук Віктором Єленським про сучасні тенденції у виборчих процесах (фото 102).

Отець Богдан Прах, коментуючи події помаранчевої революції, звернув увагу на загострення міжконфесійної ситуації, та на потребу у молитві в такий час.

Репортаж з круглого столу: «Церква і політика від президентських виборів 2004 року до парламентських виборів 2006».

Звернення Глави УГКЦ до вірних з нагоди завершення президентських виборів в Україні.
 
(фото 103)Молитва вервиці у програмах Радіо «Воскресіння» звучала у неспокійний час президентських виборів 2004 року. Отець Святослав Шевчук приїхавши із Києва, поділився також враженнями від побаченого на Майдані Незалежності (фото 103-106).

(фото 104)
Блаженніший Любомир Кардинал Гузар зосередив увагу на проблемі  компромісу у нашому суспільстві, а також на необхідності Церквам України консолідувати свої зусилля для примирення та мирного перебігу подій.

(фото 105)
2004 рік залишається в новітній історії України роком помаранчевої революції, здійсненої на християнських принципах, без ненависті і кровопролиття... — коментар події року віце-ректора Українського католицького університету, директора Інституту релігії та суспільства Мирослава Мариновича.

Роздуми Блаженнішого Любомира Кардинала Гузара з нагоди завершення президентських виборів в Україні.

(фото 106)Хресні батьки для дітей-сиріт — розповідь про хрещення дітей у Львівському сиротинці. Автори матеріалу студенти, які проходили практику в редакції Радіо «Воскресіння» Тетяна Луцик і Надія Губич.
 
Про формування нової політичної нації, духовне піднесення, необхідність вдосконалення духовних критеріїв сучасного життя — коментар свого виступу на круглому столі «Духовні виміри нової української реальності» Архієпископа Харківського і Полтавського Української Автокефальної Православної Церкви Ігора Ісіченка (фото 107).
(фото 107) Архієпископ Харківський і Полтавський УАПЦ Ігор Ісіченко
«Південь-Захід, нас не роз’єднати» — розповідь про перший міжрегіональний форум, метою якого є об’єднання і налагодження тіснішої співпраці та контактів між українськими молодіжними організаціями.

Розповідь про презентацію збірника Папських енциклік, декрету Другого Ватиканського Собору, документів Папської ради у справах соціальної комунікації під назвою «Церква і соціальна комунікація», за участю Президента Папської ради у справах комунікації архієпископа Джона Патріка Фоулі та Глави УГКЦ Блаженнішого Любомира Кардинала Гузара (фото 108).
(фото 108) Блаженніший Любомир Кардинал Гузар


«Сім віх історії» — роздуми Блаженнішого Любомира про здобуття Україною незалежності.

Послання Святішого Івана Павла II з нагоди Тридцять дев’ятого Всесвітнього дня комунікації.

Блаженніший Любомир Кардинал Гузар — коментар щодо підсумків роботи двадцять шостої сесії Синоду єпископів Української Греко-Католицької Церкви.

«Відродження українського суспільства можливе тільки через глибоке духовне відродження» — коментар щодо ситуації в Україні Патріарха Української Православної Церкви Київського Патріархату Філарета.

Миряни Львова за перенесення осідку Глави УГКЦ до Києва — радіорозповідь про зустріч Блаженнішого Любомира Кардинала Гузара та Адміністратора Львівської Архієпархії Преосвященного Ігора Возьняка з представниками мирянських організацій УГКЦ. Окрім історичних та економічних аспектів цієї справи з’ясовано також три основні причини перенесення осідку: по-перше, цього вимагають закони Церкви (в ККСЦ записано, що осідок Глави Церкви, по змозі, має бути у столиці держави), по-друге, це пов’язано з розвитком Церкви та географічним розташуванням вірних в Україні, по-третє, це сприятиме тіснішому і більш ефективному діалогові із представниками інших Церков для досягнення первісної єдності.
(фото 109) о. Рафаїл Турконяк
Презентація перекладу Острозької Біблії. Із церковно-слов’янської на сучасну українську впродовж 30-ти років цю священну книгу перекладав о. Рафаїл Турконяк (фото 109).

Пам’яті о. Ярослава Лесіва.  Програма присвячена 60-им роковинам від смерті о. Ярослава. У програмі брав участь співак і композитор Олесь Дяк, який написав музику на вірші о. Лесіва (фото 110).
(фото 110) співак і композитор Олесь Дяк
Коментар Маніфесту Гетьмана Пилипа Орлика академіка Нью-Йоркської академії наук, доцента кафедри англійської та французької мов Густава Цвенгроша (фото 111)(фото 111) доцент Густав Цвенгрош
Серія радіорозповідей про музичну спадщину Мендельсона, Генделя та інших відомих композиторів. Автор — художній керівник Київського симфонічного оркестру, всесвітньо відомий диригент Роджер Мак Меррін.

Розповідь про виставку «Царські врата XVI-XVIII ст.». Коментує матеріли виставки хранитель музейного фонду давнього декоративного дерева Надія Олейнюк.

Чому Бог допускає страждання, що таке християнська любов, як знайти відповіді на окремі питання, пов’язані з вірою — ці та інші теми висвітлюються у серії радіопрограм студента Львівської Духовної семінарії Святого Духа Павла Дроздяка «Роздуми про віру».
(фото 112) студентка Тетяна Луцик
Серія радіо-розповідей про одинадцяту  Генеральну асамблею Синоду єпископів у Ватикані, присвяченій темі Євхаристії.

«Проблема суїциду у молодіжному середовищі» — радіорозповідь студенток, які проходили практику в редакції Радіо «Воскресіння» Тетяни Луцик (фото 112) і Надії Губич (фото 113).
(фото 113) студентка Надія Губич«Молитва у нашому житті» — серія духовних розважань ієромонаха Йосифа Будая.

(фото 114)
(фото 115)

(фото 116)
«Святе Письмо у місцях позбавлення волі» — радіорозповідь про презентацію трансляційного центру, організованого для озвучення аудіоверсії сторінок Нового Завіту, у Львівському слідчому ізоляторі №19. Матеріал та апаратуру для трансляцій надало Українське Біблійне товариство.
Ідея такої системи мовлення виникла і реалізована з ініціативи генерального секретаря УБТу Романа Вовка (фото 114-116).


[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [10] [11] [12]

»»» 
  Авторські права застережені.
  Публічне використання матеріалів цього сайту дозволяється за умови
  обов’язкового посилання на  Радіо«Воскресіння».
  Використання з метою прибутків потребує письмового дозволу.
© Радіо «Воскресіння», 2014  
Lviv TOP