Вітаємо на Радіо Воскресіння
    Звукові файли оновлюються щоденно
   Сьогодні: 21.07.2019 
   UKR RUS POL ENG
 Матеріали сайту є архівними
 (1989-2014)
 Інтерв’ю Коментарі
 З місця події
 Дослівно...
 Пошук істини
 Проповіді та духовні науки
 Сучасне монашество
 Мирянське покликання
 Святі Таїнства new
 Фоторепортаж
 Відео
 Авторські програми
 Радіо в гостях ...
 Мистецька фотогалерея
 Музичні прем'єри
 Золота колекція
 Аудіокниги Радіовистави
 Архів повідомлень
 Наша книжкова крамниця
 Агенція Релігійної Інформації
 Архів газети «Мета» в PDF
 Про Радіо «Воскресіння»
 Список трансляторів
 Річні звіти
 Анонси та оголошення
 Благодійні пожертви
 Контакти
   Звукові файли в процесі підготовки
Перейти на сторінку УГКЦ
Актуальні релігійні новини з України

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [10] [11] [12]


Спостережній Раді
Радіо «Воскресіння»
для розгляду на засіданні
22 листопада 2005 р. Б.

Керівник проекту: Мирослав ПАВЛЮК

Головний редактор: Василь КОВАЛИШИН

 

Зміст

Вступ 
Список передавачів

2005 рік — Рік Євхаристії
Цикл різдвяних радіопрограм


Духовна наука
Новомученики і святі УГКЦ
Духовна спадщина
Освіта


Християнське виховання
Державна і християнська освіта
Духовна наука на Великий Піст


Світлої пам’яті Івана Павла II
Обрання Папи Римського
Великдень


Монашество
Новий осідок Глави УГКЦ
Церковний календар


Віра і наука
Грані віри
Сектанство
Захист життя
Програми для молоді
Духовна наука


Християнська пісня
Літературна сторінка
Нові видання
Свята Літургія


Видавництва
Грані екуменізму
Соціальне служіння Церкви


Сакральне мистецтво
Музичні прем’єри
Нові призначення в Українській Греко-
Католицькій Церкві
Слово Боже — у світ
Історія Церкви
Греко-католики у світі


Церква і суспільство

Радіо в гостях
Із життя радіо
«Обличчя Радіо Воскресіння»
 

Вступ

2005 рік — Рік Пресвятої Євхаристії, позначений бурхливими подіями в суспільно- політичному житті України та насичений і сповнений змін  у житті Церкви. Помаранчева революція структуризувала суспільні інтереси, що не могло не вплинути на життя духовних інституцій. Ці та інші фактори, власне, і визначали тематичні пріоритети у засобах масової інформації.
 
Висвітлюючи релігійне життя, журналісти Радіо «Воскресіння» виокремлювали найважливіші та суспільно значимі фактори і подавали їх у світлі Христового Слова. Тематична насиченість програм також зумовлена пріоритетними завданнями, які визначають напрями діяльності Греко-Католицької Церкви та мирянських інституцій. Зокрема, це матеріали євангелізаційно-катехитичного плану, про християнську освіту та виховання, історію Церкви, екуменізм, діяльність церковних інституцій, монашество, християнську літературу і пісню, сектантство тощо.

Тематика програм Радіо «Воскресіння» цього року також великою мірою зумовлена потребами та інтересами аудиторії, яка за статистичними даними TNS Ukraine, наприклад, на Першому каналі Національного радіо складає доволі значну кількість. Наприклад, вечірню програму Радіо «Воскресіння» одночасно слухають біля трьох мільйонів громадян України. Це люди усіх вікових категорій, соціальних груп, рівня освіти та фінансового становища. Географія слухацької аудиторії зумовлена головним чином схемою розміщення передавачів (див. фото. 1) та станом всеукраїнської кабельної мережі.

(фото. 1) Розміщення передавачів

У 2005 році програми Радіо «Воскресіння» транслювалися передавачами таких радіокомпаній:
— Перший канал Національного радіо понеділок, вівторок о 21 год. 30 хв., четвер, п’ятниця о 22 год. 30 хв.;
— Радіомережа Львівської обласної телерадіокомпанії у середу о 18 год. 40 хв., суботу о 17 год. 45 хв., неділю о 8 год. 10 хв.;
— Івано-Франківська ТРК Радіо «Дзвони» протягом тижня двічі на день о 7.00 год. та 18 год. 50 хв.,
— Еко-Радіо (Львів) з 1 жовтня 2005 р.  щодня о 7.00 у блоці з лідером суспільно-політичних програм Радіо «Свобода».

Радіопрограми на Першому Національному каналі Українського радіо транслюються з центральної апаратної у м. Київ (вул. Хрещатик, 26) за посередництвом кабельної (проводової) радіомережі Міністерства зв’язку України та передавачів загальною кількістю 92 (Список передавачів, їх місце розташування, потужність та частоти див. ст. 7-10). Цей канал радіомовлення  сьогодні має найбільше покриття території(фото 2) «Говорить і показує Україна» України. Присутність програм Радіо «Воскресіння» в ефірі УР-1 засвідчує також якість і рівень радіопрограм, які відповідають стандартам державного радіомовлення. Окрім цього кожна радіопрограма «Воскресіння» кілька разів на день анонсується у рекламних ви-пусках редакції УР-1, а також включена до щоденної про-грами радіо-передач, яка друкується у всеукраїнській газеті «Говорить і показує Україна» (фото. 2).

Можливо-сті цифрового формату мовлення у мережі Internet вимальовують географічну карту трансляції радіопрограм, яка виходить далеко за межі України.
Листи радіослухачів

Roman Pryshlyak <prom@ipm.lviv.ua>
Re: Євангеліє від Івана
Дорога редакціє, всі ваші випуски дуже цікаві і корисні, але сьогодні була перша передача, присвячена Євангелію від Йоана, і вона зацікавила мене особливо. Побільше б таких передач, що розтлумачують світським людям суть Святого Письма!
Величезне дякую!
З повагою Роман Пришляк, Львів

Автор: Дмитро
Вітання та прохання до редакції!!! 
(23:28:50 28.08.2005)
Вельмишановна редакція радіо «Воскресіння»!
Вітаю Вас зі Святом!
З великою зацікавленістю слухав у вівторок 23.08 сьомий випуск передачі «Візантологія» з професором Дмитром Степовиком на Вашому радіо. Після цього я знайшов Ваш сайт в мережі інтернет і завантажив mp3 запис програми. Але не знайшов попередні випуски «Візантологія» на сайті. Дуже прошу надіслати мені попередні випуски програми в mp3 форматі електронною поштою або надіслати адресу для їх завантаження.
Щиро дякую!
Бережи Вас Господь!
З повагою Дмитро Подоляка.

Автор: О.ДРАГАН    
З ВЕЛИКОДНЕМ!
(14:45:50 11.05.2005)    
Від імені редколегії редакції газети «Слово Боже – УПЦ», Московського патріархату сердечно вітаємо усіх віруючих людей із Світлим Христовим Воскресінням.
В усі часи свята Пасха була і є символом єднання православних християн, оберігом духовності та віри. Багата і славна історія нашої святої Матері Церкви, приклад її подви-жників додає нам наснаги і енергії, допомагає долати труднощі і негаразди сьогодення. Тож нехай можливість доторкнутись ще раз у цей особливий день до нетлінних витоків правосла”я зробить нас добрішими, людянішими, очистить від зла і негараздів та принесе у наші душі мир і спокій, Надію, Віру та Любов, добро і впевненість у завтрашньому дні.
«...Смерти празднуем умерщвление, адово разрушение, иного жития вечнаго, и играюще поем Виновнаго, единаго благословеннаго отцев Бога и препрославленнаго». (Тропар 7-ї пісні пасхального канону).
З повагою; Олександр ДРАГАН,
редактор газети «Слово Боже – УПЦ»
с. Флорино, Бершадський район, Вінницька область.

Автор: Микола
Слава Ісусу Христу!
(19:57:15 07.08.2004)    
Шановне «Радіо Воскресіння»!
Вдачний Вам за чудову інформацію, яку Ви нам надаєте.Прошу Ваших молитов,за успішну передачу Резиденції Єпископа, яка вже 50 років була відібрана від нас і де зараз знаходиться бібліотека УжНУ. Нехай Господь Бог сторицею нагородить Вас за Вашу працю.
Найактивнішими слухачами за посередництвом Internet є мешканці Італії, Іспанії, Аргентини, Канади та Німеччини. Чимало відгуків отримуємо через електронну пошту. (див. фото 3)
 
Радіопрограми у цифровій версії на веб-сайті Радіо «Воскресіння» (www.rr.lviv.ua) оновлюються щоденно.  

Звукові файли з радіопрограмами розміщуються у двох  цифрових версіях mp3 та ogg. Це дає можливість прослуховувати їх користувачам різних комп’ютерних форматів. Одна з переваг цифрової версії радіопрограм — це можливість переслухати передачу як у день виходу в ефір, так і за минулі кілька місяців. Окрім цього розміщується повна програма радіопередач, яка зберігається в архіві на веб-сторінці протягом трьох місяців.

Про найбільш резонансні події ми маємо можливість оперативно розповісти на веб-сторінці Радіо «Воскресіння». Для цього сайт поділено на відповідні рубрики і сторінки, де розміщуються аудіо, текстові, фото і відео матеріали. Це, зокрема, аудіорубрики: «Події. Факти. Коментарі», в якій розміщуються  інтерв’ю, репортажі та
інші аудіоматеріали, у яких розповідається про життя Церкви; рубрика«Музичні прем’єри» — текстові матеріали, аудіопрезентації та цифрові аудіоверсії новинок духовної музики;  «Автори» — тематичні серії радіорозповідей, які отримали найбільше відгуків у радіослухачів, чи є найактуальнішими.

На веб-сторінці також сформовано архів АРІ у форматі  PDF,  тобто, читач має можливість переглянути бюлетень Агенції Релігійної Інформації у готовому, змакетованому вигляді з кольоровими ілюстраціями.

В міру надходження, розміщуються новини про життя релігійних спільнот, прес-релізи, статті та фотоілюстрації до них.
У рубриці «Фоторепортаж» можна переглянути серії тематичних фотоілюстрацій про перебіг важливих подій у житті Церкви та суспільства. Цей розділ дає можливість подати фотоінформацію оперативно, відразу після події.

Також на веб-сторінці функціонує рубрика «Мистецька фотогалерея». У ній можна переглянути репродукції робіт митців, що працюють у галузі сакрального образотворчого та прикладного мистецтва, історичні пам’ятки та тематичні виставки.

У 2005 році також з’явилася нова рубрика «Дослівно», яка стала своєрідним джерелом інформації у режимі, що нагадує формат «OnLine».

Пріоритетною для радіомовлення сьогодні є праця над впровадженням нових форм цифрових трансляцій. Новітні технології дозволяють за допомогою мережі Internet надавати доступ до необмежених можливостей з використанням цифрових приймачів, які є в 5-10 разів дешевшими, простішими у користуванні ніж комп’ютери а, відповідно, доступнішими для будь-якого споживача. Для прикладу, технологія KNOT&NET надає можливість одночасно з трансляцією радіо чи телепрограми ще й проводити інтерактивне спілкування у формі голосування чи опитування.

Природно, що зміни у формах сучасної комунікації викликають необхідність впровадження нових технологічних способів поширення інформації. Сьогодні переважаюча більшість людей користується електронними засобами листування і обробки інформації.  Це, безперечно, за доволі короткий час призведе до нових і дешевих способів поширення носіїв цифрової інформації, що обов’язково використовуватимуть теле- і радіокомпанії. Зважаючи на ці фактори, сьогодні вже цілком звичною, хоч і дуже нечисельною, є присутність Слова Божого в мережі Internet,   а тому сучасні способи ширення Євангельських правд найближчим часом також потраплять у сферу новітніх цифрових інформаційних  потоків.

Список передавачів Першого каналу Українського Радіо, що транслюють програми Радіо „Воскресіння“.

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [10] [11] [12]

»»» 
  Авторські права застережені.
  Публічне використання матеріалів цього сайту дозволяється за умови
  обов’язкового посилання на  Радіо«Воскресіння».
  Використання з метою прибутків потребує письмового дозволу.
© Радіо «Воскресіння», 2014  
Lviv TOP